Acer Predator Alınır mı?

Pwieh

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Pazartesi veya salı laptop alacağım bütçem 10.000₺ Bu fiyat bandında RTX 2060 ve 17.3" olan Acer Predator da karar kıldım.

Alınır mı? Yoksa bu fiyatta daha iyi bir marka bulunur mu? Benchmark testlerini ve oyun performansını izledim ve çok fazla ısınmıyor. Premium gözüküyor ve oldukça hoşuma gitti. Normalde OMEN'in 17" RTX 2060'lısını alacaktım fakat bulamadım. Bu fiyat bandında (Max 10k) daha iyisi var mıdır?

Alınır. Ben gtx 1660 ti li modelini aldım 1 hafta önce hiçbir sıkıntı yok. Fan sesleri normal oyundaykende zaten kulaklık takdığım için ses gelmiyor. Bilgisayar 2.5 saniyede açılıyor. RDR2 hariç her oyunda 1080p 60 fps civarlarında alıyorum.

Artan 200 liraya 500 ya da 1TB HDD alabilirsin. 144HZ inan depolamadan daha önemli.
Hocam Acer videolarında 120Hz üstünde pek oyun çalıştırmıyor (Ultra'da) açıkçası malzeme kalitesi çok önemli benim için gidip incelediğimde mükemmeldi. Monster düşünmüyorum ne yazık ki

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı