Acer Predator Gaming Notebook nasıldır?

bigbangem

Kilopat
Başlıktaki ürün nasıldır sizce ? Urunun adamakıllı bir Turkce inceleme videosu bulunmamakta, hatta Acer'in sosyal hesaplarına ve Technopat'ta birkaç yere inceleme videosu talebinde de bulundum ama cevap alamadım maalesef.

Urun su anda mediamark'ta satılmakta sadece.

ACER Predator G9-591-71JN 15.6 inç Core i7-6700HQ 2.6GHz 16GB 1TB+256SSD GTX980 4GB Win10 Gaming Notebook

Sizce bu urun alınmalı midir ? Cek ve kodla neredeyse 6 milyar bandına denk geliyor. Monster'in servis yetersizliği ve dengesizliğinden dolayı (memnun olanı da var durmadan sıkıntı yaşayanı da var okuduğum kullanıcı yorumları kadarıyla ) pek sıcak bakmıyorum. MSI ise bu özellikte eğer yanlis bakmadıysam 8-10 milyar bandına denk geliyor.

Bilgisayar hakkinda yorumlarınız nelerdir? Alınabilir mi? Technopat'tan bir inceleme videosu gelir mi ?
Bu fiyata tabii ki cok cok daha iyi masaüstü sistemler toplanabilir ama ben evin içerisinde bile durmadan yer değiştiren bir insanım ayrıca il dışında okuyorum ve okul iciniz gerekli olacak bilgisayarım. Bu yüzden dizüstü almam gerekiyor. 6-7 milyarda az bir para degil en dogru seçimi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Özellikle Recep Baltas ve Ali abımızın yorumları cok önemli kendilerini sıkı takip ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı