Acer Predator Helios 300 nasıldır?

Devilcry1105

Hectopat
Herkese selamlar, önümüzdeki günlerde Irak'a gitme durumum var. Gitmişken laptop alayım diye düşündüm ve Bu laptopu beğendim. Bilgisi olan varsa eğer bu laptopu Irak'ta bulma ihtimalim var mıdır? Ve tabii ki konuyu açma sebebim olan laptop sizce iyi mi, ısınma sorunu var mı, performansı nasıldır, fiyatına göre iyi midir? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar, önümüzdeki günlerde Irak'a gitme durumum var. Gitmişken laptop alayım diye düşündüm ve Bu laptopu beğendim. Bilgisi olan varsa eğer bu laptopu Irak'ta bulma ihtimalim var mıdır? Ve tabii ki konuyu açma sebebim olan laptop sizce iyi mi, ısınma sorunu var mı, performansı nasıldır, fiyatına göre iyi midir? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Alınmaz. İçinde MAX-Q dizayn bir RTX 3060 var ve en fazla 105W'a kadar çıkıyor. MAX-P dizayn olanlar 140W oluyor. Arada güç olarak çok fark var. Bütçe sorun değil ise başka cihazlara bakın. Ancak 15.000 TL için fena değil, alınır. Fiyata sonradan baktım. Ama yine de MAX-Q olduğunu unutmayınız. @Shimada Sensei hocamın da dediği gibi çift kanal yapmaz iseniz o zaman sizi üzebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı