Acer Predator GTX 1060 laptop alınır mı?

Almogran10

Centipat
Daha fazla  
i7-8750H, 16 GB RAM, 256 GB, 2TB, 6 GB GTX1060 ve 144Hz

2.el almayi düşünüyorum. Fiyatı 6500, sizce uygun olur mu?

Șimdiden teșekkürler.

Yani kendi bildiğim üzerine bir örnek vereceğim. Monster Abra A5 V12'ler yani I5-7 nesil ve 1050 ekran kartı olanlar bile 5000-5500 TL'den satılıyor üstüde var. Arkadaşımda 1050 Ti'lı MSI var 6000-7000TL onunda piyasası. Alınır gibi fakat tam bütçeniz nedir 7000 TL'ye çıkarsanız 0 1650'li laptop alabilirsiniz 144Hz olmaz ama tabii size kalmış.

Kesinlikle almamalısınız. Bütçenizi 1000 lira yükseltip, sıfır almanızı öneririm. Çok daha uzun ömürlü ve mantıklı bir hareket olacaktır.

Örnek vermek gerekirse;

Kesinlikle almamalısınız. Bütçenizi 1000 lira yükseltip, sıfır almanızı öneririm. Çok daha uzun ömürlü ve mantıklı bir hareket olacaktır.

Örnek vermek gerekirse;

Haklısınız ama bu cihaz bir oyun cihazı değil mi? Yani açıkçası RAM ve depolama miktarı bir oyun makinesi için ciddi miktarda az değil mi?

Haklısınız ama bu cihaz bir oyun cihazı değil mi? Yani açıkçası RAM ve depolama miktarı bir oyun makinesi için ciddi miktarda az değil mi?
DELL G5 SE 5505 kullanıyorum. Stok olarak 8GB RAM ile geldi. GTA V, Cyberpunk 2077, RDR2 gibi oyunlarda hiç problem yaşatmamıştı bana. Elbette RAM düşük olduğu için 65 verecekse, 60 FPS vermiştir buna söylenecek bir şey yok. Ancak kasma, donma ilk aşamada olmadı demek istiyorum. Şimdi sıfır alınıp, bütçe uygun olunca RAM ve SSD takviyesi çok rahatlıkla yapılabilir. 6.500 lira GTX 1060 içeren bir cihaza vermek biraz günümüz koşullarında saçma olur. Satan arkadaş derin bir oh çeker, ondan eminim. :)

Alınmaz, ne kadar temiz kullanırsanız kullanın (çoğu 2. El için geçersiz) bir laptopun ömrü 5-6 senedir. Kağıt üstünde yazan performansı bulamazsınız.

Geri
Yukarı