Acer Predator Helios 300 RTX 2070 düşük FPS

SN3CPEK

Femtopat
Daha fazla  
Acer Predator Helios 300 markalı bilgisayarı 3 ay önce aldım son 1 ayda oyunlarda FPS düşüyor. Ayarları değiştirmeme rağmen hep 150-160 bazen 90-100 olduğu da oluyor. Hiç donma kasma vs yok, format attım driverlerı güncelledim ama değişen bir şey yok. Bilgisayarı benden daha kötü olan arkadaşım benden yüksek alıyor. Sebebi ve çözümü nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı laptop modeline sahibim ve aynı sorunu yaşıyorum bir gelişme olursa cevap yazarmısınız
sorun işlemci fanındaymış işlemci fanı arızalı olduğu için böyle bi sorun yaşıyormuşum servisin arıza tespitinde bulduğu sonuç bu yenisiyle değiştirip gönderecekler.
Aynı laptop modeline sahibim ve aynı sorunu yaşıyorum bir gelişme olursa cevap yazar mısınız?

Servis arıza tespitini yaptı ve işlemci fanı arızalıymış o yüzden böyle bir sorun yaşıyormuşum yenisini takıp gönderecekler.

sorun işlemci fanındaymış işlemci fanı arızalı olduğu için böyle bi sorun yaşıyormuşum servisin arıza tespitinde bulduğu sonuç bu yenisiyle değiştirip gönderecekler.

Servis arıza tespitini yaptı ve işlemci fanı arızalıymış o yüzden böyle bir sorun yaşıyormuşum yenisini takıp gönderecekler.
Ürün tekrar elinize ulaştığında test edip sonuçları paylaşırmısınız

Ürün tekrar elinize ulaştığında test edip sonuçları paylaşırmısınız
değişen bi şey yok aynı sorunu yine yaşıyorum
Arkadaşlar RAM almanız gerekiyor. Tek kanal RAM mux switch olmadığı zaman doğru fps vermiyor.
tek kanal ram olduğu için mi bu kadar düşük fps alıyorum

tek kanal ram olduğu için mi bu kadar düşük fps alıy

tek kanal ram olduğu için mi bu kadar düşük fps alıyorum
ben baya araştırdım çoğunluk tek kanal ramdan kaynaklı olduğunu söylüyor internetde zaten tek kanal ve çift kanal ram farkı çok açık tek çare çift kanal ram malesef

Yeni konular

Geri
Yukarı