Acer Predator Helios ile RX 5500 XT ve Ryzen 5 3500X sistem takas edilir mi?

Stropower68

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Sarı siteden bir Acer Predator Helios PH315-53 buldum ve bu sistemimle takasa girmeye karar verdim. Toplama sistemimin yanında monitör, klavye ve James Donkey 720 markalı kulaklığımı verip üstüne de bin lira vermeye değer mi? Siz olsanız kaç lira verirdiniz? İlan sahibi bilgisayara 11.100 lira yazmış. Şimdiden teşekkürler.
@Dark Lord of the Sith

Arkadaşlar merhaba. Sarı siteden bir Acer Predator Helios PH315-53 buldum ve bu sistemimle takasa girmeye karar verdim. Toplama sistemimin yanında monitör, klavye ve James Donkey 720 markalı kulaklığımı verip üstüne de bin lira vermeye değer mi? Siz olsanız kaç lira verirdiniz? İlan sahibi bilgisayara 11.100 lira yazmış. Şimdiden teşekkürler.
@Dark Lord of the Sith

RTX 2060 ile RX 5500 XT'yi mi takas edeceksin?
Bilgisayarının özelliklerini tam olarak söyleyebilir misin belki ben yanlış bakıyorumdur.

RTX 2060 ile RX 5500 XT'yi mi takas edeceksin?
Bilgisayarının özelliklerini tam olarak söyleyebilir misin belki ben yanlış bakıyorumdur.
Üstüne +1000 lira vereceğim. Gözünüzde sıkıntı yoksa belirttiğim sistem özelliklerini doğru görmüşsünüzdür. Yine de atayım, bu sistemi yanında monitör ve kulaklığıyla vereceğim.

Üstüne +1000 lira vereceğim. Gözünüzde sıkıntı yoksa belirttiğim sistem özelliklerini doğru görmüşsünüzdür. Yine de atayım, bu sistemi yanında monitör ve kulaklığıyla vereceğim.

Pardon hocam bende kafa kalmadı, Laptop+1000TL'yi sizin vereceğinizi zannettim karıştırmışım kusura bakmayın. İyi geceler.

@Dark Lord of the Sith

Değmez bence, benzer fiyatlarda 4800H işlemcili Legion 5 bulunabilir.

@Dark Lord of the Sith
Bence de değmez. İçindeki RTX 2060 Max-P olanlardan. Yani 80-90W. Normal bir RTX 2060 115W gücündedir. Ben takasa girmezdim.

Bir adam bu laptopla kendi masaüstü sistemime takas teklif etti, sizce edilir mi?
Bir adam bu laptopla kendi masaüstü sistemime takas teklif etti, sizce edilir mi?
Sacece kasa+1000 TL teklif vereyim mi?

Sacece kasa+1000 TL teklif vereyim mi?
Adam monitör+kasama Monster Abra 16.6.5+2500 lira nakit teklif etti. Reddettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı