Acer Predator Triton 300 PT315-52 Gaming laptop aşırı ısınıyor

hocam touchpad i bile sıcaktan elleyemiyorum.
Hocam geçenlerde benimde sistemim 70 derece boşta çalışıyordu, arkada çalışan NVİDİA'ya ait bir boş yazılım gidip benim işlemcimi sömürüyordu bende kapattım şimdi 50 derece. Yani sakin olun bakalım bir ne sorun varmış, zaten halledemez isek o zaman teknik servise gidecektir. @erengore hocam size U.V konusunda yardımcı olacaktır.

Hocam bende de Nitro modeli var onda.

1627827582344.png

Bunun gibi özellik varsa bir bakınız yüksek performansa almışsınızdır belki ve görev yöneticisine bakın ne neyi ne kadar kullanıyor diye belki Kaspersky virüs girmiştirde virüsü görememişdir Kaspersky yeterli değil gecen sahte trojan soktum göremedi bile ama Malwarebytes anında gördü sildi Malwarebytes ile de taratınız belki Bitcoin kazıyorda olabilir virüsle adamlar bilemezsin.

Hocam bende de Nitro modeli var onda.

Eki Görüntüle 1124981

Bunun gibi özellik varsa bir bakınız yüksek performansa almışsınızdır belki ve görev yöneticisine bakın ne neyi ne kadar kullanıyor diye belki Kaspersky virüs girmiştirde virüsü görememişdir Kaspersky yeterli değil gecen sahte trojan soktum göremedi bile ama Malwarebytes anında gördü sildi Malwarebytes ile de taratınız belki Bitcoin kazıyorda olabilir virüsle adamlar bilemezsin.
Hocam işlemci ile BTC kazamazlar, çok gereksiz olur. Zombi bilgisayar olabilir virüs var ise ama bilemiyorum. @blackonder hocam siz şu yazılımı yüklediniz mi: PredatorSense | Acer Predator

Aynen bu yazılım var hocam orada derece öyle yazıyor her şey dengeli modda. Bilgisayara yeni format attım virüs olamaz
Anladım hocam, peki yaşadığınız yerin ortam sıcaklığı nedir acaba? Yani şehrin, odanızın sıcaklığından bahsediyorum. Bir de @erengore hocam ile U.V deneyiniz, o bu konuda çok bilgili.

Hocam geçenlerde benimde sistemim 70 derece boşta çalışıyordu, arkada çalışan NVİDİA'ya ait bir boş yazılım gidip benim işlemcimi sömürüyordu bende kapattım şimdi 50 derece. Yani sakin olun bakalım bir ne sorun varmış, zaten halledemez isek o zaman teknik servise gidecektir. @erengore hocam size U.V konusunda yardımcı olacaktır.
Dostum bu @xbea kalbimi çalıyor...

Konu sahibi ThrottleStop indirin. Google'a ThrottleStop yazın. İlk çıkan siteden indirin. RAR'dan çıkartın. Sonrasında bana şu sekmeleri atın:

ThrottleStop Ana Ekranı
ThrottleStop FIVR sekmesi
ThrottleStop TPL sekmesi

Şimdi soğutma kısmına geçelim. İlk Undervolt uygulayacağız. Sonrasında da birkaç şeyi optime edeceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı