Acer Predator XB1 Aniden Siyah Ekran Gelip Gitmesi

StartPy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, video veya film izlerken videonun sesini açınca veya filmi açtıktan sonra tam ekran yaptıktan 1 kaç saniye sonra 1 mili saniyelik filan, kısa süreli bir siyah ekran gelip gidiyor. Bu olay olduktan sonra seste kayma oluyor. Ara sıra normal kullanımda da oluyor bu olay. Sorunun kaynağı ne olabilir ? Nasıl çözerim bu sorunu ?
  • Monitor Acer Predator XB1 27" WQHD 144 Hz GSYNC
    Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlantıda dönüştürücü kullanıyor musun ? Başka monitörle sistemi denedin mi ?
Dönüstürücü kullanmıyorum hocam direk ekran kartına bağlı

Film yüzünden oluyordur o. :D Şaka bir yana bağlantı kablolarını kontrol et tekrardan.
Youtubede de aynısı oluyor bağlantıları kontrol ettim. Tüm parçaları temizledim fakat sorun hala devam ediyor

Bütün ihtimalleri elemen gerek. Kabloyu değiştir veya başka monitörle dene ekran kartında mı ? yoksa monitörde mi? sorun anlarız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı