Acer RAM alınır mı?

Merak etme o hatayı en son 2012 senesinde yaptım.
Bunu alarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anda tabletin sürümü 3.0.1 honeycomb!

Talos modeline biraz baktım, incelemelerden gördüğüm kadarıyla çoğunlukla "Micron" çip kullanılmış. Ama farklı bir şey de çıkarsa şaşırmamak gerek.

Eğer OC yapacaksan veya daha garanti bir model istersen Crucial Ballistix al geç.

Talos modeline biraz baktım, incelemelerden gördüğüm kadarıyla çoğunlukla "Micron" çip kullanılmış. Ama farklı bir şey de çıkarsa şaşırmamak gerek.

Eğer OC yapacaksan veya daha garanti bir model istersen Crucial Ballistix al geç.

Başka bir forumda thaiphoon sonucunu atmıştı bir arkadaş.

Ekran Alıntısı.PNG

Bu sonuç iyi midir?

Başka bir forumda thaiphoon sonucunu atmıştı bir arkadaş.

Eki Görüntüle 1139371

Bu sonuç iyi midir?
3600 CL14 XMP'li bir çip C Die olamaz alttaki arkadaş yanlış bilgi vermiş, B Die'dır o. Samsung B Die çıkabilir ancak XMP'ye de bağlı. Attığın linkteki ürün 3200 MHz tahminen CL16'dır. Bundan B Die çıkacağını sanmıyorum. 3200 CL14 XMP'ye sahipse o zaman belki.

Merak etme o hatayı en son 2012 senesinde yaptım.
Bunu alarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anda tabletin sürümü 3.0.1 honeycomb!

Farkında mısın bilmiyorum ama biz RAM'den bahsediyoruz ve ayrıca Acer'in Predator serisi laptoplarını bak bir kişi dahi sıkıtılı cihaz alınmaz vb bir şey dememiştir herkes iyi yorum yapmıştır ayrıca Acer'i kınıyorum bir tablet ürettiği için.

Yeni konular

Geri
Yukarı