Acer RG321QUUM JR1EE P01 vs Samsung Odyssey G5 LC32G55TQWRXU vs MSI Optix AG321CQR vs MSI Optix G32

NPhastasI

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıktan da görebileceğiniz üzere 4 monitör arasında kaldım. Önceliğim 32 inç ve 2K çözünürlüğe sahip olması. Başta MSI modeller arasında kalmıştım fakat sonradan diğer 2 modele denk geldim. MSI AG321CQR modelinde bazı yerlerde HDR ready var yazıyor ama ne derece etkili bilmiyorum. Acer ve Samsung modellerinde ise HDR10 mevcut. Nitleri yüksek olmadığı için HDR ne kadar etkili olur bilmiyorum. Bazı kişiler tüm monitörler için mükemmel yazarken bazıları ise berbat vs. yazıyor. Malum ülkedeki değerlendirme şeklini biliyorsunuz detaylı bilgiye rastlanmıyor. Doğru düzgün inceleme videolarına da denk gelemedim. G5 için incelemeler var fakat model olarak farklı modeller. Kullanan, bilgisi olan veya net şekilde öneride bulunabilecek olan var mı?
Acer IPS panel fakat kavisli değil, diğerleri kavisli fakat VA panel. Öte yandan Acer'de kafama takılan, ekranın büyük ve düz olması gözü ve boynu biraz daha yorar mı diye soru işareti bırakıyor.

İki MSI arasında ag modeli daha ağır basıyor benim için. MSI Global - The Leading Brand in High-end Gaming & Professional Creation
Bilgisi olan veya fikir verebilecek kimse yok mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı