Acer SA230ABI 23 75Hz 4ms IPS alınır mı?

Sercan007

Centipat

Arkadaşlar, 23 inç monitör istiyorum. VA, IPS; ikisinden birini istiyorum ve en fazla 900TL olması lazım. Bu monitör hem IPS hem 23inç hem 75Hz, bu tam idealim. Oyun oynamak için alacağım, aynı özelliklerde başka monitör varsa link atar mısınız? Yoksa bunu alacağım 900TL'ye.

Arkadaşlar, 23 inç monitör istiyorum. VA, IPS; ikisinden birini istiyorum ve en fazla 900TL olması lazım. Bu monitör hem IPS hem 23inç hem 75Hz, bu tam idealim. Oyun oynamak için alacağım, aynı özelliklerde başka monitör varsa link atar mısınız? Yoksa bunu alacağım 900TL'ye.
Alınır.

İşte korktuğum bu :D ben VA alacaktım ama büyük en uygun bu var bu da IPS acaba bunu alıp gece modunda oynasam biraz daha sakinleştirirmi gece modu renkleri biraz daha düşürüyor.

Oyun oynamadığın anlarda Blue light açarsın gözlerini pek yormaz. Çok hassas gözlerin yoksa kafana takma. IPS'ten TN panel geçtim mecburiyetten şimdi yeniden IPS monitör arıyorum.

Bütçen varsa güzel tercihtir. Zaten 14 gün koşulsuz iade hakkın var beğenmezsen iade edebilirsin fakat hiç sanmıyorum memnun kalırsın. Monitör gelince görüşlerini buraya yaz.
tamamdır birde şöyle bir düşüncem var monitörü zaten bir kere alıyorum üstüne biraz daha para koyup 1200-1300 arası 144hz monitör mü alsam öyle bir monitör önerebilirmisiniz

Geri
Yukarı