Acer SB272EBI 27 inç monitör alınır mı?

Daha fazla  
27 inç olup da 144-165-180 Hz olanlar 4.5 bin liradan başlıyorlar. Zaten o kadar FPS çoğu oyunda alamadığımdan 100 Hz de işimi görür.
IPS panel olmasını kesinlikle istiyorum. Linkini attığım monitörü buldum. Sizce nasıldır? 24 inç önermeyin, 27 alacağım.

Öylesine araştırırken bir de bu monitörü buldum. 180 Hz diyor. 5 ms yazmışlar ama kendi sitesinde 1 ms yazıyor. Sıkıntılı monitör olmasından şüphe ediyorum.

Birincisi aşağıda bıraktınız monitör VA panel. IPS istediğiniz için eliyoruz. Zaten önermediğim bir monitördü.
Amazon'dan baktığınız Acer ise iş görür.
Normalde o bütçe MSI'de bir model var ama 24 inç. Siz 27 inç istediğiniz için alternatif elle tutulur başka marka yok. Bu yüzden alabilirsiniz. 👍

Birincisi aşağıda bıraktınız monitör VA panel. IPS istediğiniz için eliyoruz. Zaten önermediğim bir monitördü.
Amazon'dan baktığınız Acer ise iş görür.
Normalde o bütçe MSI'de bir model var ama 24 inç. Siz 27 inç istediğiniz için alternatif elle tutulur başka marka yok. Bu yüzden alabilirsiniz. 👍
Hocam 1660 Ti ekran kartı kullanıyorum. Bu Amazon'daki monitör FreeSync.
Ancak monitörde GP yok. Dümdüz HDMI kullansam 1660 Ti ile FreeSync açabilir miyim?
Birileri FreeSync Premium olmayınca Nvidia'da düzgün çalışmıyor dedi de.

Son düzenleme:
Hocam 1660 Ti ekran kartı kullanıyorum. Bu Amazon'daki monitör FreeSync.
Ancak monitörde GP yok. Dümdüz HDMI kullansam 1660 Ti ile FreeSync açabilir miyim?
Birileri FreeSync Premium olmayınca NVIDIA'da düzgün çalışmıyor dedi de.

HDMI ile FreeSync açılıyor. Zaten diğer konunda dile getirmiştim. Bildirimleri tek tek cevaplıyorum. Bu konuya gelmem akşam 4'ü buldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı