Acer Servis Gönderimi

Halim-Kaan

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Acer marka bilgisyarımda durduk yere %100 disk kullanımı sorunu meydana gelmişti. Win 8.1 e Sahip Acer Aspire V3-772G Dizüstü Bilgisayarda %100 Disk Kullanımı | Sayfa 3 | Technopat Sosyal şu şekilde bu sorunu halletmiştik. Fakat ben güvenlik duvarı, otomatik güncelleştirmeler vb. kapalı dursun istemiyorum. İlk aldığım sorunsuz hali varken bu neden olsun zaten?

Neyse bu işlemlerden sonra garip bir şekilde cpu kullanımı dengesizleşti. Cpu bilgisayar boştayken bile %90-100 arası çalışıyor. Sorun üstüne sorun olunca canım sıkıldı ve bilgisayarımı servise göndermek istedim. Fakat daha önce hiç böyle bir deneyimim olmadığı için konu hakkında bilgim sıfır. Bilgisayarın içi daha önce açılmadı, satın alımı Gold mağazasından gerçekleşti ve garantisine 7 ay kadar var. Bilgisayar 1 hafta içinde Bursaya gidicek ve orada kalacak ve o zaman garantiye vermek istiyorum fakat olayları bana adım adım açıklar mısınız?

Not: Bilgisayarın kabaca özellikleri ;
  • i5-4200M 2.5-3.1 GHz İşlemci
  • 4 gb Nvdia GT 750 M Ekran Kartı
  • 12 gb DDR3 Ram
  • 1000 Gb Hdd
Bilgisayar şu anda attığım linkteki işlemleri yaptığım şekilde.
Eğer sorunumla ilgili çözüm önerileriniz varsa onlarıda duymak isterim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ediyorum,peki sorunumla ilgi görüşünüz var mıdır? Garantiye yollamadan sorunumun üstesinden gelinebilir mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı