Acer Swift 3 i5-10210U nasıldır?

AhmetDem

Centipat
Ben laptop bilgisayar almayı düşünüyorum ve böyle bir ürün buldum. Fikirlerinizi almak isterim. Üniversite hayatımı geçireceğim ara sıra oyun oynayacağım bir laptop olacak. Şimdiden teşekkürler.

Nasıl oyunlar oynayacaksınız? Bu bilgisayar günlük işler için gayet yeterli CS:GO gibi e-spor oyunlarını çok rahat oynarsınız.

NOT:
O Paraya Masaüstü Toplarsın Oğul :D
Nasıl oyunlar oynayacaksınız? Bu bilgisayar günlük işler için gayet yeterli CS:GO gibi e-spor oyunlarını çok rahat oynarsınız.

NOT:
Ama biraz daha araştırma yapın fiyatlar çok dengesiz

NOT:

Ama biraz daha araştırma yapın fiyatlar çok dengesiz
Çok haklısınız masaüstü toplamamamın sebebi üniversitenin ilk yılı yurtta kalacak olmam, yurtta masaüstü kuramam herhalde. Biraz daha araştırma yaptım aynı fiyata bunu buldum bu aklıma daha yattı. Ama hala kararsızım. Piyasalar çok dengesiz. Ve daha çok Witcher tarzı oyunlar oynayacağım. En düşük grafiklerde 30 fps üzeri bile yeter benim için.

Bende laptop arastırıyorum n11 de aynı laptopa bakıyordum. Yazılım için istiyorum bnde cok oyun oynamam. Alttaki attıgının ekranı TN ' imiş. İps olsa daha iyi olur bence

İlla alacaksanız intel olanı alın Cpu ve Gpu performansı daha yüksek. Ama ben ikinci attığınız laptopun siyahını 3300e almıştım 2 ay önce ne ara fırlamış fiyatlar

Yeni konular

Geri
Yukarı