i5 10210u laptop nasıldır?

DesignerP

Hectopat
Daha fazla  
  • NVIDIA GeForce MX110
  • 2666 MHz 8 GB RAM
  • i5 10210u 1,6 GHz
  • 256 GB SSD

Arkadaşlar belirttiğim özelliklerde HP laptop, ikinci el 4200 TL. İşlemciyi bilmiyorum, 1.6 GHz biraz düşük geldi. Sizce alınır mı?
Kullanım amacı CS:GO ve render olmayan grafik işleri.

Sıfırı da şurada 7-8 bin civarı: HP 15-DA2002NT Intel Core i5 10210U 8GB

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO ve hafif programları kaldırır grafik işi derken hangi programlardan bahsediyorsunuz?

Photoshop ve Illustrator bahsettiklerim. Bunlar Dev projeler için kullanılmayınca pek donanım istemiyorlar, o nedenle öyle yazdım. Bir de 60 sn. altında birkaç sahneli basit animasyonlar için After FX kullanırım ara sıra bu laptopta.
Bunlar için uygunluğu nedir? Alınır mı? Daha iyisi bulunur mu diye almadan foruma bir sorayım dedim.

Photoshop ve Illustrator bahsettiklerim. Bunlar Dev projeler için kullanılmayınca pek donanım istemiyorlar, o nedenle öyle yazdım. Bir de 60 sn. altında birkaç sahneli basit animasyonlar için After FX kullanırım ara sıra bu laptopta.
Bunlar için uygunluğu nedir? Alınır mı? Daha iyisi bulunur mu diye almadan foruma bir sorayım dedim.
Sıkıntı yaşatacağını düşünmüyorum ama @egeoz316 bu konularda bilgili diye biliyorum benim konuma birkaç kez yardım etmişti sanırım size de tavsiye verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı