Acer swift 3 SF314-41G maksimum RAM kapasitesi

Cihazın içini açın bakın. Gömülü şekilde 4 GB bellek olabilir. Bir tane de boşta yuva vardır. O yuvaya 8 GB bellek alıp takabilirsiniz. Böylece toplam 12 GB bellek kapasiteniz olur. Teknik servis bunu kastetmiş olabilir.

Cihazın içini açın bakın. Gömülü şekilde 4 GB bellek olabilir. Bir tane de boşta yuva vardır. O yuvaya 8 GB bellek alıp takabilirsiniz. Böylece toplam 12 GB bellek kapasiteniz olur. Teknik servis bunu kastetmiş olabilir.
Peki kardeşim gta 5 gibi oyunlarda ortalama kaç fps alırım 8gb çıkarırsam bir fikrin var mı?

Hayır yok. İşlemcinizi ve ekran kartınızı Youtube arama ksımına yazın. Sizinkiyle aynı bir sistem varsa o videolardaki değerlere bakın.

Acer Swift 3 SF314-41G AMD RYZEN5-3500 /4GB Ram/256 GB SSD /RX540X 2GB Ekran karti /14'' FHD Ekran /Windows 10 Home Edition isletim sistemi Fiyatı ve Özellikleri
Cihaz bu, şimdi bellek yerinde "yuva: 1/2" yazıyor ama Teknosa tek slot diyor. Bu cihaz için RAM en fazla 12 GB yükseltilebiliyor, ben ise 8 GB RAM alacağım. Şimdi cihaza mi güveneyim yoksa Teknosa'da ki çalışanlara mi?
Belleğini yükseltebildiniz mi? Ben de aynı bilgisayardan almak istiyorum da.

Arkadaşlar elimde HP compaq 6730b işlemci core 2 duo p8600 bunun desteklediği maksimum ram miktarı ve herzini öğrenmek istiyorum, işlemci olarakta maksimum ne takabilirim p9600 2.80 mi?

Arkadaşlar elimde HP Compaq 6730B işlemci Core 2 Duo P8600 bunun desteklediği maksimum RAM miktarı ve herzini öğrenmek istiyorum, işlemci olarak da maksimum ne takabilirim P9600 2.80 mi?

CPU-Z programını indirip gereken bilgileri atarsanız daha güzel olur
Belleğini yükseltebildiniz mi? Ben de aynı bilgisayardan almak istiyorum da.

Kardeşim Letgo'dan temiz 4 GB RAM aldım 100 TL'ye onu taktım şu an 8 GB oldu cihaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı