Acer Swift 3 SF315-41G vs SF314-41G vs ASUS D509DJ-BR038

Ulthtin

Hectopat
Yeni bir laptop almayı düşünüyorum bütçem 4000 lira civarı. Aklımda bu laptoplar var ama kafama takılan birkaç soru var.

1. SF315-41G için RX540X olduğu söylenmiş ama Acer'ın kendi sitesinde RX540 olduğu söyleniyor.
2. SF315-41G ve SF314-41G için RAM yükseltme yapabilir miyim?
3.MX230 vs RX540X vs Vega 8 performans farkı nasıldır?

ASUS'un ekranı 768P ama sorun değil. CS:GO, R6 Siege LOL tarzı oyunlar oynayan biriyim. Arada yüksek grafikli oyun oynamak istiyorum ama düşük-orta ayarlarda da oynayabilirim sorun değil. Sizce hangisini almalıyım.

1) GPU açısından SF315- 41G daha mantıklı. X serisi daha iyi performans verir.
2) Ikisinde de RAM yükseltebilirsiniz ama aynı MHz olmasına dikkat edin yoksa BIOS kendisini otomatikman düşük olana ayarlayacaktır. Bu da istenmez. Dual Core olarak almanız daha mantıklı. İstikrarlı performans alırsınız.
3) MX230 benim laptopumda var arada bir oyun oynuyorum ve CS'de High settingsde 90 FPS alıyorum.
Vega 8 oyun için kullanacaksanız en iyisi.

1) GPU açısından SF315- 41G daha mantıklı. X serisi daha iyi performans verir.
2) Ikisinde de RAM yükseltebilirsiniz ama aynı MHz olmasına dikkat edin yoksa BIOS kendisini otomatikman düşük olana ayarlayacaktır. Bu da istenmez. Dual Core olarak almanız daha mantıklı. İstikrarlı performans alırsınız.
3) MX230 benim laptopumda var arada bir oyun oynuyorum ve CS'de High settingsde 90 FPS alıyorum.
Vega 8 oyun için kullanacaksanız en iyisi.
reis tam olarak nerisinde bu ram slotu
acer sf315-41g için soruyorum

acer swift 3 sf315-41g için soruyorum

Geri
Yukarı