ACER Swift 3 SF315-52G-56LD RAM önerisi

Bütçe
400-650

BURKOZA

Kilopat
Yer
Şarköy, Tekirdağ, Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar, ACER Swift 3 SF315-52G-56LD model ultrabook için RAM arıyorum, mümkün olduğunca gecikme süresi düşük olan ama aynı zamanda uygun fiyata kotarabileceğim, 1x8GB ya da 2x8GB kit şeklinde RAM olursa önerilerine açığım fakat bu arada şunu da eklemek istiyorum ki bu laptop'u kullanan arkadaşlar acaba halihazırda bulunan 4 GB'lık RAM, slotundan çıkabiliyor mu bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden tüm forumdaşlara teşekkürler :)

Son düzenleme:
Merhabalar, Acer Swift 3 SF315-52G-56LD model Ultrabook için RAM arıyorum, mümkün olduğunca gecikme süresi düşük olan ama aynı zamanda uygun fiyata kotarabileceğim, 1x8GB ya da 2x8GB kit şeklinde RAM olursa önerilerine açığım fakat bu arada şunu da eklemek istiyorum ki bu laptopu kullanan arkadaşlar acaba halihazırda bulunan 4 GB'lık RAM, slotundan çıkabiliyor mu bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden tüm forumdaşlara teşekkürler :)

Cihazın tek slotlu ve o tek slotun 16 GB Max desteklediği belirtilmiş. Tek slot ta şu an 4 GB var ona göre RAM seçmenizi tavsiye ederim. Lehimli değil yani cihazda sadece 1 adet slot var.

Cihazın tek slotlu ve o tek slotun 16 GB Max desteklediği belirtilmiş. Tek slot ta şu an 4 GB var ona göre RAM seçmenizi tavsiye ederim. Lehimli değil yani cihazda sadece 1 adet slot var.
Anladım, tek kit 16 GB Notebook RAM'i de maşallah almış başını gitmiş ama alacağız mecburen, yapacak bir şey yok :)
Belirttiğiniz RAM CL22 olduğundan ötürü muhtemelen bunu almayacağım. Zaten tek seferde bir RAM artırımına gidip bir daha arkama bakmak istemediğimden ötürü muhtemelen direkt 16 GB tek kit alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı