Acer Swift SF314-42 nasıl?

Bütçe
3700

hakancoskun

Kilopat
Daha fazla  
Şu anda incelediğimde genel kullanım, taşınabilirlik ve ekran kalitesi için en iyi dizüstü bilgisayarı Acer Swift SF314-42 olarak görüyorum. Ayrıca satın aldığımız yer 3.000 TL üzeri alışverişe 300 TL indirim yapıyor. Yani bilgisayar 3.700 TL'ye geliyor.

Bu fiyatlarda daha iyi olan cihaz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O ürün de cok iyi ancak bence bu ürüne de bir bakın:

R3 5300U 8GB 256GB SSD Lenovo Ideapad

Bu ürün icin bütceniz yoksa Acer Swift 3 de gayet iyidir. Sadece bu ürün daha yeni islemci bakımından. Ayrıca AMD 5. nesil dizüstü bilgisayar islemcilerinde HT teknolojisini uyguluyor su an. Gecmis nesilde bu yoktu U serisinde.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim fakat arada 800 TL fark var...

Tavsiyeniz için teşekkür ederim fakat arada 800 TL fark var...

Farkındayım ama önermeseydim olmazdı, U serisinde HT teknolojisinin kullanılması cok cok iyi bir sey. 4300U ile 5300U'nun skorları veya 4500U ile 5500U'nun skorları olsun, veya H serisi ile U serisinin karsılastırmaları olsun AMD bu hamle ile gercekten baska bir cıgır acmıs. Önermek istedim ben de mutlaka bakın diye.

Farkındayım ama önermeseydim olmazdı, U serisinde HT teknolojisinin kullanılması cok cok iyi bir sey. 4300U ile 5300U'nun skorları veya 4500U ile 5500U'nun skorları olsun, veya H serisi ile U serisinin karsılastırmaları olsun AMD bu hamle ile gercekten baska bir cıgır acmıs. Önermek istedim ben de mutlaka bakın diye.
Paylaştığınız bilgiler için çok teşekkürler, maalesef bütçemi aşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı