Acer Swift X SFX14-41G önerir misiniz?

Bütçe
10.000 16.000

ensnps

Centipat
Daha fazla  
Üniversite(PC müh) ve oyun için bu laptopu kullanmayı düşünüyorum ince ve taşınabilir olmasına rağmen performansı çok hoşuma gitti.
Özellikleri:
16 GB RAM.

AMD Ryzen 7 5800u.

NVIDIA GeForce RTX 3050 30W.

IPS 1920X 60Hz ekran(sadece bu 60 Hz olması çok hoşuma gitmedi)

1.39 kg
Hayır bunu alma daha iyileri var veya inceliği boş ver sana 10k 16k arası bir laptop önerelim derseniz yorumlarınızı da bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok güzel bir kasaya sahip cihaz.
Kesimlikle almalısın. Ben de aynı cihazıdan kullanıyorum, Ultrabook sınıfında çok sağlam PC.

Ama ekran kartı normal 3050 gücünde değil haberin olsun.

Mac benzeri güçlü bir notebook istersen Ideapad 5 Pro'ya bakabilirsin. Ben idepad 5 Pro, Swift X, MacBook M1 ve Zephyrus arasında kalmıştım Zephyrus aldım bütçen artarsa Zephyrus tavsiye ederim.

2022 model Swift X'leri beklersen onlarda çerçevesiz ekran var.

Çok güzel bir kasaya sahip cihaz.
Kesimlikle almalısın. Ben de aynı cihazıdan kullanıyorum, Ultrabook sınıfında çok sağlam PC.

Ama ekran kartı normal 3050 gücünde değil haberin olsun.
Evet hocam gördüm onu ama şöyleki 4gb ramli bilgisayarlarla 30fpslerle uğraştığım için hayatım boyunca bana 50 55 görmek cennet gibi geliyor o yüzden cok sorun olacağını düşünmüyorum
Mac benzeri güçlü bir notebook istersen Ideapad 5 Pro'ya bakabilirsin. Ben idepad 5 Pro, Swift X, MacBook M1 ve Zephyrus arasında kalmıştım Zephyrus aldım bütçen artarsa Zephyrus tavsiye ederim.

2022 model Swift X'leri beklersen onlarda çerçevesiz ekran var.
Zephryusun hangi modeli link atabilir misin?

Evet hocam gördüm onu ama şöyleki 4 GB RAM'li bilgisayarlarla 30FPS'lerle uğraştığım için hayatım boyunca bana 50 55 görmek cennet gibi geliyor o yüzden cok sorun olacağını düşünmüyorum.

Zephryusun hangi modeli link atabilir misin?

Zephyrus G14 2K ekran ve 3050 Ti'lı modeli 17400'e almıştım ben aldıktan sonra fiyatlar arttı 3050 ve 1080p ekranlı olan modelde alınabilir.

Şu an Forza 5 yüklü isterseniz denerim.
2K Extreme ayarlarda 22 FPS civarında.
2K Ultra ayarlarda 30-45 FPS arasında.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı