Acer TravelMate Atom alınır mı?

Dusb

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz, onun yerine iPad tercih edebilirsiniz.

[URL unfurl = "true"] Apple iPad 8. Nesil MYLE2TU/A 128GB 10.2'' Silver Wifi Tablet Fiyatı ve Özellikleri [/ URL]

Bence almayın. Onun yerine tablet alsanız kat kat daha iyi.
Teşekkür ederim ikinize de.
Tablet daha hafif ve özellikleri bundan güçlü. iPad, ya da başka kaliteli tabletlere bakın.

[URL unfurl = "true"] https://www.hepsiburada.com/apple-ipad-8-nesil-32-gb-10-2-wifi-tablet-myl92tu-ap-HBV00000XAMHU [/ URL]
Bu ilk gördüğüm seçenekti. Daha iyileri de mevcut.
Hocam bende s6lite düşündüm hem fiyat daha uygun hem de daha çok Google Office programlarını kullanıyorum. Ayrıca hafızası 2 kat fazla.

Hocam bende S6 Lite düşündüm. Hem fiyat daha uygun, hem de daha çok Google Office programlarını kullanıyorum. Ayrıca hafızası 2 kat fazla.

O da iyi bir seçim olabilir. Yani hangi tablet seçeceksiniz, onu sizin seçiminize bıraktım, ama bu notebooku almamanız daha iyi. Hem depolama, hem de işlemci tarafından kaybediyor yani. Tablet daha mantıklı seçim.

O da iyi bir seçim olabilir. Yani hangi tablet seçeceksiniz, onu sizin seçiminize bıraktım, ama bu notebooku almamanız daha iyi. Hem depolama, hem de işlemci tarafından kaybediyor yani. Tablet daha mantıklı seçim.
Teşekkür ederim, uygun modelde bir tablet tercih edeceğim.

Geri
Yukarı