Acer V3-772G i5 4200M GTX850M

Kardeşim tabiki memnunum. Tek sıkıntı büyüklüğü sağo sola giderken taşıması sıkıntı oluyor. Teknik açıdan bu fiyata alınabilecek en iyi oyun gamebook u. Fiyatına göre muazzam performansı var. Zaten oyun testleri var bu pc nin inceleyebilirsin. Benim sana tavsiyem hiç düşünmeden al. Ayrıca içeriinde boş bi slot var. İster 2. bi ekran kartı al tak veya ssd al tak 120 gb sistemi kur, uçsun bilgisayarın ben ssd taktım 180 tl ye kingstonun 120 gb olanını kullanıyorum. Canavar ayrıca windows 8.1 den başka sürüm yüklme pc ye . Windows 7 pc ye göre ağır kaçıyor.
Oyundayken ulaştığın en yüksek sıcaklık nedir acaba?

GT olmasın GTX olsun.
Zaten GTX850M maxwell 2GB GDDR5 ekran kartlı olanı alacağım.

Merhaba arkadaşlar, dün Vatan Bilgisayar'a Lenovo Y510P 755m SLI almaya gittim. Fakat fiyatı haftaiçi olduğu için bir hayla fazlaydı. Haftasonu indirimler olduğunu ve o zaman gelmemi önerdiler. Ama ben vatana güvenemiyorum çünkü çok dengesiz bi fiyat sistemi var kafalarına göre oynayıp duruyorlar. Ben haftasonunu bekleyeceğim. Ama eğer Lenovo Y510P 2600-2700 civarına düşmezse, alternatif olarak Acer V3 almayı düşündüm. Kullanan arkadaş falan varsa görüşlerini paylaşabilir mi? Bu arada Monster düşünüyordum fakat bi sorun falan çıkar onları bekleyemem okullar açılmadan almam lazım. Şimdiden teşekkürler. ACER V3-772G NOTEBOOK CORE İ5 4210M 2.6 GHZ-12GB-1TB-17.3''-2GB -W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar
Acer V3-772G' nin GTX850M ekran kartlı modeli var. 2300tl civarındaydı ve senin linkini attığın laptopda hem daha ucuz hem daha performanslıdır. Bende aynı laptopu almayı düşünüyorum.

200 tl daha ekleyip toplama yapabilir. Acer'ın fanı çok çabuk kirleniyor ve ekran da çok uyduruk. Seçim sizin.
Toplamaya bi lafım yok ancak laptop konusunda pek fazla şansı yok eğer oyun oynamak istiyorsa. Ayrıca abartığınız kadar bi sıkıntısı yok pc nin .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı