ACER V3-772G mi MSI GE 70 veya GE 60 mı ?

Acer'in ortalaması MSI'dan daha yüksek.Bir de ben acerin özelliklerini beğendim.İki arada bir derede kaldı arkadaşlar hangisini almalıyım?

Bu arada önemli bir husus linkinizdeki acer makbul olan değil (ekran kartı eski 750m var). Vatan bilgisayarda ekran kartı gtx 760 olan cok daha ıyı bir versıyonu var. i5 ve i7lisi de var butcenize gore bakarsınız. Yukarıdakı ıncelemeye konu olan model vatandaki acer modelidir.

Oyun oynamak istediğinizi belirtmişsiniz , oyun oynamak istiyorsanız GT serisi alınmaz , GTX serilerine bakınız en aşağı 660 versiyonunu almanızı öneririm.

Bu arada önemli b,r husus linkinizdeki acer makbul olan değil(ekran kartı eski 750m var) vatan bilgisayarda ekran kartı gtx 760 olan cok daha ıyı bir versıyonu var i5 ve i7lisi de var butcenize gore bakarsınız. Yukarıdakı ıncelemeye konu olan model vatandaki acer modelidir.

Cevabınız için teşekkürler. Vatana baktım. Bunu söylediğiniz çok iyi oldu.

- - - Güncellendi - - -

Oyun oynamak istediğinizi belirtmişsiniz , oyun oynamak istiyorsanız GT serisi alınmaz , GTX serilerine bakınız en aşağı 660 versiyonunu almanızı öneririm.

Cevabınız için teşekkürler. Aslında bakarsanız ben laptop'u ilk başta home dj'lik için almak istemiştim ve tercihim Apple'dan yana olmuştu. Fakat bildiğiniz gibi Apple biraz tuzlu. :) O yüzden özellikleri iyi olan, hem oyun için hem de home dj'liğim için kullanabileceğim bir ürün seçmek istiyorum.

- - - Güncellendi - - -

Hocam kesinlikle MSI al. Recep ağabeyin posta kutusuna o Acerle ilgili çok şikayetler geliyormuş.

Cevabınız için teşekkürler. Şuan nabız yokluyorum sizden ve çevremden. Göreceğiz bakalım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı