Acer v3-772g ya da Msi Gs 70 stealth

• Konuyu başlatan ROG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B

ROG

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Lise
Arkadaşlar biri bana yol göstersin lütfen. Çok kararsızım. Aklımda iki adet seçenek var. Bunlardan bir tanesi, ya acer v3-772+ general mobile discovery alacağım. Diğeri ise bütçemi zorlayıp sadece gs 70 stealth alacağım ama telefona da ihtiyacım var. Zaten ikisininde ekran kartı hemen hemen aynı gözüküyor. Acer v3-772g de gtx 660m, gs 70 stealth da ise gtx 765m. Ama ikisininde kasası küçük olduğu için ısınma problemi olabilir. Evet arkadaşlar belirttiğim gibi kararsızım. Siz olsanız hangisini alırdınız. Yardımlarınız şimdiden teşekkürler.

MSİ: MSI GS70 2OD-060TR Stealth SuperR Core i7-4700HQ 16GB 2x128GB SSD Raid+1TB GTX765M 17.3" Full HD Win8 (Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

ACER: VATAN COMPUTER - ACER - V3-772G NOTEBOOK CORE

Arkadaşlar bir de şunu belirteyim. Bu alacağım notebook'ta kesinlikle Gta 5, Battlefield 5 gibi oyunları açmalı. Oyunda ayarları ultra'ya asla çekmem. Giriş seviyesi ayarlarda oynarım yeter ki açsın. :D :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Msi Ge70 ve Gs70 in içindeki parçalar neredeyse tamamen aynı sadece Gs70 de 16gb ram var.
Ancak Gs70 dünyanın en ince oyuncu dizüstü bilgisarı oldugu için biraz daha pahalı ve gösterişli bir bilgisayar. Ekonomik durumun iyiyse tabiki alınır güzel bilgisayar ama Ge70 alıp kalan parayla kendine başka şeyler almayı da bir düşün derim ben.

https://www.technopat.net/forum/diz...si-gs70-gtx765m-gta-v-ve-bf4-performansi.html

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, şu şekilde alsam nasıl olur sizce. Msi ge 70 + general mobile dıscovery alsam nasıl olur. :D

MSI GE70 2OE-265XTR Core i7-4700MQ 2.40 Ghz 8 GB 128GB SSD + 1TB 2 GB VGA 17.3 FreeDos , Laptop Fiyatı : 3.470,82 TL

General Mobile Discovery 16GB Cep Telefonu (Beyaz) « Sinerji - Kurumsal HP - IBM - Server - Barkod Okuyucu - Projeksiyon - Monitör

Oldumu arkadaşlar, sizce msi ge 70 beni kaç yıl götürür. Oyunları ultra ayarlara asla almam. Giriş seviyesindeki ayarlarda oynatsın yeter. Yalnız alacağım notebook gta 5 ,battlefield 5 i açması gerekiyor.

MSI Ge70 bence en iyi seçim, 4 yıl götürür gibi geliyor, ben bilgisayardan memnunum ufak tefek sorunları olsa da, ancak o telefonu alma derim. Nokia Lumia 625 aynı fiyata benzer özelliklerde.

Bu telefon'u alanlar memnun internette araştırdım ama lumia'yıda düşünebilirim. Ufak tefek sorunlar olsada demişsin, ne gibi sorunlar var ? Kusura bakma sormak zorundayım sonradan pişman olmak istemiyorum. :D

Tabiki sorucaksın :) Ben bilgisayarı haziranda aldım, çıkar çıkmaz gibi bir şey oldu. O yüzden o zamankar driverlar sorun çıkarıyordu fakat şuan driver sorunu yok çok şükür. Bir başka sorun 2 saat Bf 4 oynadığımda laptobun aşırı ısınmasıydı, 98 dereceyi gördüm yani :D ancak bilgisayar ince olduğu için normal dedim, sıcaklık da şu ana kadar kötü bir şekilde etkilemedi açıkçası. Başka bir sorun da bugün konusunu açtığım sorun, bilgisayarın metal kasası aşındı, konuya bakabilirsin istersen. Her şeye rağmen çok memnunum orası ayrı, aldığında eminim sen de memnun olursun.

Tabiki sorucaksın :) Ben bilgisayarı haziranda aldım, çıkar çıkmaz gibi bir şey oldu. O yüzden o zamankar driverlar sorun çıkarıyordu fakat şuan driver sorunu yok çok şükür. Bir başka sorun 2 saat Bf 4 oynadığımda laptobun aşırı ısınmasıydı, 98 dereceyi gördüm yani :D ancak bilgisayar ince olduğu için normal dedim, sıcaklık da şu ana kadar kötü bir şekilde etkilemedi açıkçası. Başka bir sorun da bugün konusunu açtığım sorun, bilgisayarın metal kasası aşındı, konuya bakabilirsin istersen. Her şeye rağmen çok memnunum orası ayrı, aldığında eminim sen de memnun olursun.

Ek olarak soğutucu kullanıyormusun ? :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı