Acer VG240YBMIIx vs Samsung LC24F396FHMXUF

zygomatic

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Hemşire
1. Acer Nitro VG240Ybmiix Monitör
2. https://epey.com/monitor/samsung-lc24f396fhmxuf.html

Öncelikle bu iki monitör arasında çok kararsız kaldım gitgeller yaşıyorum, bu ürünlerden birini kullanan var mı acaba ne tavsiye edersiniz?
Ben çok fazla FPS oynayan biri değilim çok fazla yırtılma falan yaşamam oyunda, sadece MOBA oynarım ve film falan takılırım arada da can sıkınıtısına CS:GO oynarım. Siz olsanız hangisiniz tercih ederdiniz nedenlerle birlikte yazarsanız sevinirim.
Samsung 72 Hz değerine kadar çıkıyor curved olması beni cezbediyor.
Acer'in ise dahili hoparlörü oluşu beni cezbediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Acer Nitro VG240Ybmiix Monitör
2. https://epey.com/monitor/samsung-lc24f396fhmxuf.html

Öncelikle bu iki monitör arasında çok kararsız kaldım gitgeller yaşıyorum, bu ürünlerden birini kullanan var mı acaba ne tavsiye edersiniz?
Ben çok fazla FPS oynayan biri değilim çok fazla yırtılma falan yaşamam oyunda, sadece MOBA oynarım ve film falan takılırım arada da can sıkınıtısına CS:GO oynarım. Siz olsanız hangisiniz tercih ederdiniz nedenlerle birlikte yazarsanız sevinirim.
Samsung 72 Hz değerine kadar çıkıyor curved olması beni cezbediyor.
Acer'in ise dahili hoparlörü oluşu beni cezbediyor.
Bence acer çünki 75hz

Bu konuda yorum yapamayacağım maalesef, benim pek anladığım bir konu değil. Ne söylersem yalan olur.
Ancak Samsung olanı @Jira kullanıyordu yanlış değilsem. Bizi bilgilendirebilir o konuda.

Dahili hoparlör olmaması can sıkıcı ama cok da sorun degil. Bu cok tercihini etkilemesin.

Ben o butcelerde kalıp Samsung aldım, uzmedi. Monıtor de 72 Hz arkadasın dedigi gibi. Surayı da okuyun.

Dahili hoparlör olmaması can sıkıcı ama cok da sorun degil. Bu cok tercihini etkilemesin.

Ben o butcelerde kalıp Samsung aldım, uzmedi. Monıtor de 72 Hz arkadasın dedigi gibi. Surayı da okuyun.

600tl ye geliyor ve buda va panel iyice kafam karıştı öneriniz nedir acaba?
sitede 60hz yazıyor ama yabancı kaynaklarda ve amozonda 75hz olarak gözüküyor daha bi bir seçim mi olur acaba

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı