Acer vs ASUS vs MSI vs Lenovo

JemVargasTR

Hectopat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 R5 4600H + GTX 1650+256 SSD+8 RAM +144Hz+18 Ay garanti: 7400
ASUS TUF R5 4600H + GTX 1650 Ti + 256 SSD+8 RAM+60Hz+18 Ay garanti: 7700
MSI i7 9750H+GTX 1650+512 SSD +8 GB RAM+12 Ay garanti: 8000
Lenovo i5 10300H +GTX 1650 Ti +8 RAM+512 SSD+120Hz+12 Ay garanti: 7700
Arkadaşlar bu konuda birkaç sorum var ama en son olarak bir satıcıdan garantili bu cihazları buldum 2.El. Genelde BF serisi, Metro, RDR 2 oynamak istiyorum. Isinma ve arıza konusunda en performanslı seçenek hangisi sizce? Benim bilgim maalesef yeterli değil kullananlar yardımcı olabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI ya da Acer mantıklı olur bence ve hocam MSI hangi modeli?

Hocam Modeli yazmıyor ama görüntü yeni kasa görüntüsü vermedi bana ilanın sahibine sordum cevaplarsa döneceğim. ASUS'lar yapısı gereği çok ısınıyor demişler önceki benzer sorularda Acer daha mı mantıklı seçim olur MSI dışında
MSI yada Acer mantıklı olur bence ve hocam MSI hangi modeli?
I7 9.nesil bu arada msi

Hocam Modeli yazmıyor ama görüntü yeni kasa görüntüsü vermedi bana ilanın sahibine sordum cevaplarsa döneceğim. ASUS'lar yapısı gereği çok ısınıyor demişler önceki benzer sorularda Acer daha mı mantıklı seçim olur MSI dışında
Hocam linkler varsa atarmısınız belki modelini bilirim.

Msi nasıl mantıklı onu anlamadım. 9.nesil işlemci ve düz 1650. Orada Asus tercih edilmeli bence. İlla 144 olacaksa da Acer.

Hocam linkler varsa atarmısınız belki modelini bilirim.
Msi nasıl mantıklı onu anlamadım. 9.nesil işlemci ve düz 1650. Orada Asus tercih edilmeli bence. İlla 144 olacaksa da Acer.
Hocam asusa kronik ısınma sorunu var diyorlar benzer acilan forumlarda

MSI bu kasası olarak ve malzeme kalitelidir tek eksiği işlemci maalesef güncellik için istiyorsanız Acer mantıklı olur.
Hocam yeni nesil oyunlarda eski işlemci sıkıntı yaratır muhtemelen o yüzden alamam sanırım.Acer ve Asus arasindayim o zaman asusa hiç girmemenizin sebebi var mıdır
Asus ile MSI arasında kaldım şahsen.
Asus daha yeni gibi ama kronik sorunludur diye çekiniyorum

Geri
Yukarı