Acer VX15 vs HP Omen 008 vs Lenovo Y520

Ranegade955

Hectopat
Daha fazla  
Laptop almayı düşünüyorum sürekli araştırıyorum ve araştırdıkca iyice işin içinden bir türlü çıkamadım.

1.Önceliğim: Dell İnspiron 7567
Diğer baktığım bilgisayarlar ise şu şekilde;

Acer VX15, HP Omen 008. Biraz pahalı olsa da Lenovo Y520.

Her araştırdığım bilgisayarda ayrı bir sorun var. Dell 7567'in yazılımsal driver sorunları bulunuyor. HP Omen 008 ısınma sorunu var deniliyor ve Windows güncelleştirince Windows'un çökme sorunu var. Lenovo Y520 Klavye olarak kronik sorunlu. Acer VX15 de ise yorum yok doğru düzgün. Siz hangi bilgisayarı önerirsiniz nedeni ile yazarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Omen ce008nt kullanıyorum. Gayet memnunum, öneriyorum. Isınma "sorunu" yazdığın tüm bilgisayarlarda mevcut. Ancak bana kalırsa bu bir sorun değil çünkü tüm oyun bilgisayarları ısınıyor. Önemli olan hangi bölgesinin ısındığıdır. Monster Tulpar T5 V13.1.1 aldım, 4 gün kullanabildim iade ettim. W, A, S, D tuşlarının bulunduğu bölge ısınıyordu ve oyun oynamak imkansızdı. Şuanda kullandığım HP bilgisayarda ısınıyor ancak klavye ile ekran arasındaki bölge ısınıyor ve oyun oynama performansını zerre etkilemiyor. Dediğim gibi önemli olan ısınması değil, neresinin ısındığı çünkü hepsi ısınıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı