ACER XV272UP 144HZ 2K monitor nasil?

O modeli satan kalmamış. En azından ben bulamadım.
O fiyat aralığında tavsiyem:

Neden ideal değil? Arkadaş profesyonel oyuncu olmadıktan sonra farkını anlayamaz bile. Ki keşke benim de elimde para olsa da TN panelden IPS panele geçiş yapabilsem. Monitörleri yan yana koyunca farkı bariz ediyorsunuz.

bu markaya güvenilirmi? güzel monitör gerçekten tavsiye için teşekkür ederim listeme ekledim.
Hayır IPS değil

ips le tn arasındaki farkı yanana kendim gördüm gerçekten uçurum var. ips çok canlı renkleri çok güzel. dizi film de çok izliyorum o yuzden ips düşünüyorum

bu markaya güvenilirmi? güzel monitör gerçekten tavsiye için teşekkür ederim listeme ekledim.

ips le tn arasındaki farkı yanana kendim gördüm gerçekten uçurum var. ips çok canlı renkleri çok güzel. dizi film de çok izliyorum o yuzden ips düşünüyorum
Film, dizi keyfi için güzel olur. oyunlar için alıyorsun sandım.

Evet gayet güvenilir ve kaliteli bir markadır şüpheniz olmasın. Oyun oynarken de film izlerken de size çok güzel renkler sunar. Sonuçta 144Hz, 1Ms, IPS, 2K çözünürlük.
Hatta marka kendisi forumda da var. @ViewSonic Türkiye
Bir de şuanda o kampanyalı fiyatı. Hepsiburada'ya özel bir kampanya vardı. Bitmesi yakındır.

Evet gayet güvenilir ve kaliteli bir markadır şüpheniz olmasın. Oyun oynarken de film izlerken de size çok güzel renkler sunar. Sonuçta 144Hz, 1Ms, IPS, 2K çözünürlük.
Hatta marka kendisi forumda da var. @ViewSonic Türkiye
Bir de şuanda o kampanyalı fiyatı. Hepsiburada'ya özel bir kampanya vardı. Bitmesi yakındır.

aynı klasmanda baska monitor tavsiyeniz varmı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı