Açık artırma ve fotoğraf sergileme sitesi kurulumu

kfrkan

Hectopat
Merhaba, ben üniversitedeyken bir öğrenci kulübü kurucu başkanıydım. Kulüp ismini vermeyeceğim birçok üniversitede faaliyet gösteriyor. Bir görme engelliler derneğine yardım toplamak için göremeyen insanların göremediği güzelliklerden oluşan, öğrencilerin çektiği fotoğraflardan bir sergi kurdum. Sonrasında bunları satışa çıkarıp gelirini derneğe bağışladık. Şimdi mezun oldum ve yine aynı etkinliği daha büyük çaplı bir kulübün bünyesinde bu sefer açık arttırma ile sunmak istiyorum. Ancak malum durumlardan dolayı internet üzerinden yapabileceğiz. Sitede hem fotoğrafları sergileyip hem de açık arttırma yapmak istiyoruz. Nasıl bir yol izleyebilirim?

Merhaba, ben üniversitedeyken bir öğrenci kulübü kurucu başkanıydım. Kulüp ismini vermeyeceğim birçok üniversitede faaliyet gösteriyor. Bir görme engelliler derneğine yardım toplamak için göremeyen insanların göremediği güzelliklerden oluşan, öğrencilerin çektiği fotoğraflardan bir sergi kurdum. Sonrasında bunları satışa çıkarıp gelirini derneğe bağışladık. Şimdi mezun oldum ve yine aynı etkinliği daha büyük çaplı bir kulübün bünyesinde bu sefer açık arttırma ile sunmak istiyorum. Ancak malum durumlardan dolayı internet üzerinden yapabileceğiz. Sitede hem fotoğrafları sergileyip hem de açık arttırma yapmak istiyoruz. Nasıl bir yol izleyebilirim?

Öncelikle bunun iznini almalısınız internet üzerinde bağış toplayıp bunu bir yere bağışlamak için izin gerekiyor, web tasarım ekipleri ile konuşup e-ticaret sitesi kurmalarını sağlayabilirsiniz. Böyle bir proje düşündüğünüz için kendi adıma teşekkür ediyorum ve destek olmak istiyorum. Umarım verimli olur. @TÇB @aydos @Enes3078.

Son düzenleme:

@Eray T'ın dediklerine ek olarak. Açık arttırma sitesini nasıl yapacağınızı bilmiyorum fakat e-ticaret sitesi açıp ürün satmaya başlayabilirsiniz. Tüm gelirlerin bağışlanacağını da belirtmeyi unutmayın.

Açık arttırma sistemi oluşturmak hiç zor olmayacaktır. Basitçe bir zaman diliminde üst üste teklifler verilen bir sistem. Açık arttırma ilanlarını ve bitiş süresini siz girersiniz. Sistem kolay iş. Daha önemlisi alıcı bulmaya odaklanın bence.

Vaktim olsa gerçekten ücret talep etmeden yapmak isterdim ama maalesef iş yoğunluğumdan vakit ayıramıyorum. Umarım sistem için birini bulabilirsiniz. Yukarıda anlattığım gibi oldukça basit mantıkla yapılan bir sistem işinizi görecektir.

Öncelikle bunun iznini almalısınız internet üzerinde bağış toplayıp bunu bir yere bağışlamak izin gerekiyor, web tasarım ekipleri ile konuşup e-ticaret sitesi kurmalarını sağlayabilirsiniz. Böyle bir proje düşündüğünüz için kendi adıma teşekkür ediyorum ve destek olmak istiyorum. Umarım verimli olur. @TÇB @aydos @Enes3078.
İzin konusunu şu anda araştırıyorum. Uzun bir izin süreci var. Bunun için dernek yöneticisinden destek isteyeceğim.
Açık arttırma sistemi oluşturmak hiç zor olmayacaktır. Basitçe bir zaman diliminde üst üste teklifler verilen bir sistem. Açık arttırma ilanlarını ve bitiş süresini siz girersiniz. Sistem kolay iş. Daha önemlisi alıcı bulmaya odaklanın bence.

Vaktim olsa gerçekten ücret talep etmeden yapmak isterdim ama maalesef iş yoğunluğumdan vakit ayıramıyorum. Umarım sistem için birini bulabilirsiniz. Yukarıda anlattığım gibi oldukça basit mantıkla yapılan bir sistem işinizi görecektir.
Alıcı bulmakta zorlanacağımı sanmıyorum. Çevremdeki diğer kulüplere de duyuru geçileceği için çok fazla yardım severe ulaşabilirim. Ne yazık ki çok fazla dolandırıcı olduğu için artık böyle kampanyalar yapabilmek izin sürecine takılıyor.

Geri
Yukarı