Açık dünya araba oyunu önerisi

fovvesan

Hectopat
Daha fazla  
Serbest dolaşmalı araba oyunu önerir misiniz? Bilgisayar için. Ücretsiz olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza horzion 4'ü oyuncustore.com gibi sitelerden 20-30 TL'ye alabilirsiniz. Fiyatı gayet ucuz.

Öyle sitelere sakın bulaşmayın bir sürü hesabı birilerine satıp sonra şifrelerini değiştiriyorlar forumda bir arkadaş yaşamıştı oda dolandırılmıştı almayın öyle saçma sapan 15 20 TL'ye GTA 5 Forza satan sitelerden korsan bile ondan daha iyi en azından ücretsiz.

Öyle sitelere sakın bulaşmayın bir sürü hesabı birilerine satıp sonra şifrelerini değiştiriyorlar forumda bir arkadaş yaşamıştı oda dolandırılmıştı almayın öyle saçma sapan 15 20 TL'ye GTA 5 Forza satan sitelerden korsan bile ondan daha iyi en azından ücretsiz.

Oyuncustoredan yaklaşık 1 yıl önce Forza Horizon 4 aldım ve hala kullanıyorum. 2-3 haftada bir şifresi değişiyor, sitede canlı desteğe mesaj atıyorum anında atıyorlar yeni şifreyi.

Ücretsiz oyun maalesef yok bildiğim. Israrla ücretsiz diyorsan eski NFS oyunlarını ancak korsan bir şekilde indirebilirsin . Etik değil o da. Tavsiye etmiyorum.

Oyuncustoredan yaklaşık 1 yıl önce Forza Horizon 4 aldım ve hala kullanıyorum. 2-3 haftada bir şifresi değişiyor, sitede canlı desteğe mesaj atıyorum anında atıyorlar yeni şifreyi.

20 30 TL vereceğine Steam'de 46 TL falan mı ne öyle bir şeye düşüyordu 16 TL daha ver risk alma hesap senin zaten doya doya istediğin kadar oyna.

Geri
Yukarı