Açık Dünya Oyun Önerisi

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Güzel, yeni nesil açık dünya oyun önerileriniz var mı? Yeni nesil derken yani grafikleri çok kötü olmasın.

Oynadığım oyunlar: GTA V, Cyberpunk 2077, tüm AC oyunları, Far Cry 3 ve Far Cry Primal.

Oynamayı düşündüklerim: RDR 2 ve Horizon Zero Dawn.

Güzel, yeni nesil açık dünya oyun önerileriniz var mı? Yeni nesil derken yani grafikleri çok kötü olmasın.

Oynadığım oyunlar: GTA V, Cyberpunk 2077, tüm AC oyunları, Far Cry 3 ve Far Cry Primal.

Oynamayı düşündüklerim: RDR 2 ve Horizon Zero Dawn.

GTA 4.

Son düzenleme:
Oyunun hikayesi ne ? Youtube'dan biraz izledim de grafikleri bayağı tuhaf görünüyor.
Yolculuk hikayesi. PC'de oynayabileceğin en yüksek grafikli oyunlardan biri. Texture kalitesi ve ana karakter detayları RDR2'den daha iyi çünkü ekstra olarak 80GB'lık 4K texture paketi indirebiliyorsun.
Başlamadan önce bu özeti izlemen lazım birde. Oyunun öncesini anlatan Film ve Animesi var, oyun Animenin bittiği yerden başlıyor direkt.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam oynamadıysanız Witcher 3 oynayabilirsiniz.
O oyuna bir türlü ısınamadım, grafikleri o kadar tuhaf geliyor ki bana.
The Stanley Parable iftara kadar seni tutabilir.
1 Hafta aralıksız oynamak istiyorum yani kısa oyunlar pek benlik değil hocam.
Yolculuk hikayesi. PC'de oynayabileceğin en yüksek grafikli oyunlardan biri. Texture kalitesi ve ana karakter detayları RDR2'den daha iyi çünkü ekstra olarak 80GB'lık 4K texture paketi indirebiliyorsun.
Başlamadan önce bu özeti izlemen lazım birde. Oyunun öncesini anlatan Film ve Animesi var, oyun Animenin bittiği yerden başlıyor direkt.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Üşengeçler için. :D

O oyuna bir türlü ısınamadım, grafikleri o kadar tuhaf geliyor ki bana.

1 Hafta aralıksız oynamak istiyorum yani kısa oyunlar pek benlik değil hocam.

Üşengeçler için. :D
Oyuna başlamak için Film ve Anime izlemeye gerek yok ben de bu videoyu izledim. :p

Geri
Yukarı