Açık dünya oyun önerisi

sasi

Hectopat
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
Maxtor 480 GB SSD
Ekran kartı
2060 Super
İşlemci
R5 3600
Horizon Zero Dawn, RDR2, açık dünya oyunlarını seviyorum sizce DL2 gibi bir oyunu alayım mı?

Veya başka önerebileceğiniz var mı?

Dl2 diğer 2 oyuna göre açık dünya değil bana göre, önerebileceğim oyunlar ise GTA V, Bannerlord 2, Minecraft, Metro Exodus şu anlık bunlar var.

1686841519964.png

Horizon Zero Dawn, RDR2, açık dünya oyunlarını seviyorum sizce DL2 gibi bir oyunu alayım mı?

Veya başka önerebileceğiniz var mı?

Birinci şahıs bakış açısı ve parkur rahatsız etmeyecekse ve zombi türünden bıkmadıysanız, Dying Light 2 bu fiyattan kaçmaz.

Assassin's Creed RPG üçlemesi (Origins, Odyssey, Vallhalla), Borderlands serisi, Divinity II: Developer's Cut, ELEX 1, Fable Anniversary/The Lost Chapters (TLC daha ucuz), Fallout 3-4 ve New Vegas, Far Cry 3-4-5, Final Fantasy 15, GreedFall, Kingdoms of Amalur, Kingdom Come: Deliverance, Mad Max, Sleeping Dogs, Risen üçlemesi, Saints Row 3-4, Two Worlds 1-2, Watch Dogs 1-2 bakabilirsiniz.

DL2 diğer 2 oyuna göre açık dünya değil bana göre, önerebileceğim oyunlar ise GTA V, Bannerlord 2, Minecraft, Metro Exodus şu anlık bunlar var.

Metro Exodus'ta bana göre çok açık dünya değil gibi geldi görevden göreve bir de hikayesi var kafasında bir oyun açık dünya derken bir RDR2 bir GTA 5 gibi serbest takılmak gerekir.

Geri
Yukarı