Açık dünya oyuncu öldürmeye izin veren MMORPG var mı?

24Yasindayim

Kilopat
Daha fazla  
Başlığı elimden geldiğince Türkçe açmaya çalıştığım için net anlaşılmamış olabilir. İsteğim "Openworld PK". "Openworld PvP" istemiyorum. "PK" istiyorum. Terimlere hakim olmayanlar için açmam gerekirse, açık dünya (Openworld) yani dünyanın her yerinde ve oyuncu öldürme (PK) yani karşınızdaki istese de istemese de onu öldürebilmek. İnternette biraz bakındım ama büyük öyle bir MMORPG oyun bulamadım. Var mı tavsiyeniz?

Ben sana FPS oyun önerebilirim Rust. Fakat bu oyun Survival bir oyun fakat istediğin herkesi ve her şeyi öldürmekte özgürsün. Söylemiş olduğun tarzda bir oyun geliyor Mayıs ayında çıkacak. New World ismi aşağıya trailer linkini atıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ultima online bu konuda çok acımasızdır. Oyunu daha önceden oynamadıysan, kontrol yapısına alışabileceğini pek sanmıyorum. Ayrıca makro yazılımları filan kullanman gerekebiliyor. Ama Ultima online benzemeye çalışan, güncel oyunlara göz atabilirsin.

Ya da ESO Online tavsiye ederim. Evreni ve PVP güzeldir. Ama herhangi bir yerde, birilerini kesemezsin.

Ultima online bu konuda çok acımasızdır. Oyunu daha önceden oynamadıysan, kontrol yapısına alışabileceğini pek sanmıyorum. Ayrıca makro yazılımları filan kullanman gerekebiliyor. Ama Ultima online benzemeye çalışan, güncel oyunlara göz atabilirsin.

Ya da ESO Online tavsiye ederim. Evreni ve PVP güzeldir. Ama herhangi bir yerde, birilerini kesemezsin.

Mortal Online Ultimanın 3 boyutlusu gibi nüfusu fazla değil.Bir tek Tindrem şehrinde iyi nüfus var.Tutorial bölgesinde bile adam kesilebiliyor.Acemi koruması 2 saat sürüyor yaklaşık.Oyun Steam dışından oynanabiliyor.Steam Nüfusu : Mortal Online - Steam Charts

Eso paralı olduğu için denemedim.

Son düzenleme:
Black Desert dediğin kategoriye giriyorsa içeriğini gayet başarılı buluyorum. Şuan aktif olarak mobile sürümünü oynuyorum. Sürekli olarak yayınlardan bilgisayar versiyonunu izliyorum. Çok keyif veriyor. Vaktim olmadığı için bulaşmıyorum bilgisayar versiyonuna.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı