Açık dünyaya sahip oyun tavsiyesi

gns.bugra

Hectopat
Daha fazla  
Açık dünya oyunu tavsiyelerinizi bekliyorum, hikayelerden hoşlanmam daha çok açık dünyada araç sürmek takılmak hoşuma gider. GTA V gibi mağazalar vs. de olsa tadından yenmez, önerilerinizi bekliyorum.

Just Cause 3 ve RDR2 aklıma geldi ama RDR2'de araç yok.

Onun dışında Watch Dogs ve Mad Max oyunları da var. Mafia 3'de var hikayesi kötü zaten GTA5 gibi takılırsın.

Cyberpunk 2077, Watch Dogs 2, Red Dead Redemption 2, Euro Truck Simulator 2.

ETS 2 bilgisayarımda olmazsa olmazlarımdan zaten, Watch Dogs 2'yide oynadım tekrar oynamayı düşünebilirim, Cyberpunk'ta oynamıştım fakat açık dünyasında pek yapabileceğim bir şey yok gibi neler yapabilirim mesela? ( RDR2'yi deneyeceğim )

@gns.bugra Bak at seversen Witcher3 var bence hikayesi güzel değil. Ben de sağa sola gidip eşkıyaları öldürerek eğleniyordum ama RDR2 takılmalık anlamda çok daha iyi manzaraları bile efsane bir oyun. Onun dışında Mafia 3'e bak araç ile GTA5 gibi takılırsın.

@gns.bugra Bak at seversen Witcher3 var bence hikayesi güzel değil. Ben de sağa sola gidip eşkıyaları öldürerek eğleniyordum ama RDR2 takılmalık anlamda çok daha iyi manzaraları bile efsane bir oyun. Onun dışında Mafia 3'e bak araç ile GTA5 gibi takılırsın.

Witcher'da oynamıştım ama o RDR gibi gerçekçi değilde biraz daha gerçek dışı şeklinde olduğundan hoşuma gitmedi pek, Mafia 1,2 oynamıştım 3'ü çoğu kişi önermiyor ama bir göz atarım.

Geri
Yukarı