Açık lise başvuruları açık mı?

8 Ocak'ta kayıtlar kesin açiliyor değil mi okula gidip tasdiknameyi almasam direkt açığa geçsem sorun olur mu?

27 Aralık yani 2 gün önce başlamış kayıtlar ve benim arkadaş direkt Kültür Merkezinden açığa geçmiş.
@Kerem Sevim44, rica ederim. Başarılı okul hayatı dilerim, aklına takılan bir soru olursa konu aç. Beni etiketle, yardımcı olurum.

Kral kusura bakma rahatsız ettim ama şimdi daha 2. sınavlar olmadı ve açık lise kayıtları da açıldı. Ben şimdi cuma günü gitsem kültür merkezine açığa geçebilir miyim? Geçsem bile 11. sınıf 2. dönem yani 6. dönemden devam edebilir miyim?

Son düzenleme:
27 Aralık yani 2 gün önce başlamış kayıtlar ve benim arkadaş direkt Kültür Merkezinden açığa geçmiş.

Kral kusura bakma rahatsız ettim ama şimdi daha 2. sınavlar olmadı ve açık lise kayıtları da açıldı. Ben şimdi cuma günü gitsem kültür merkezine açığa geçebilir miyim? Geçsem bile 11. sınıf 2. dönem yani 6. dönemden devam edebilir miyim?
@Kerem Sevim44, rica ederim. Başarılı okul hayatı dilerim, aklına takılan bir soru olursa konu aç. Beni etiketle, yardımcı olurum.
27 Aralık yani 2 gün önce başlamış kayıtlar ve benim arkadaş direkt kültür merkezinden açığa geçmiş.

Teşekkürler dostum Okul'dan tasdiknameyi almadan mı geçmiş? direkt ona gerek var mi ben 8 Ocak günü okula gidebilirim tasdiknameyi almak için müdür yardımcısı kayıt yapma yetkisine sahip mi? Bilgin varsa teşekkür ederim.

@Kerem Sevim44, müdür yardımcısı kayıt yapma hakkına sahip değil, mesleki AÖL farklı tabii ki. İleride muhtemel problemlere karşı tasdikname alıyorsunuz. Bu arada bakanlık ilk dönem bitmeden açık liseye geçmeyi engellemiş.

Teşekkürler dostum Okul'dan tasdiknameyi almadan mı geçmiş? Direkt ona gerek var mi ben 8 Ocak günü okula gidebilirim tasdiknameyi almak için müdür yardımcısı kayıt yapma yetkisine sahip mi? Bilgin varsa teşekkür ederim.

Kanka sen de mi 11. sınıfsın? Sanırım aynı sıkıntıyı yaşıyoruz😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı