Açık lise ders seçim işlemlerinde dersler neden birden fazla gözüküyor?

en3s19

Hectopat
Daha fazla  
1707140493102.png

Şu an 6. dönemdeyim, 3-4 dönemleri de seçmem gerekiyor sanırım?

3 2.yılın ilk yarısı 4-2.yılın ikinci yarısı 6-3.yılın ikinci yarısı olarak adlandırılıyor bildiğim kadarı ile. O dönemlerde almadığın için o dersi şimdi alman gerekiyor yada mezun olmadan vermen gerekiyor diye biliyorum. AOF konusunda daha bilgili birisi yardım edecektir.

Evet, düşük dönemleri vermeden üst dönemi seçmene zaten izin vermiyor.

Detaylı bilgim yok maalesef ama son gün bugünse dediğiniz gibi 00.00'a kadar devam eder diye düşünüyorum ancak emin değilim.
Tamamdır, çok teşekkür ederim ilginiz için sağ olun :) @KaptanYargıç @Büyüyen @Vinsinity
3 2.yılın ilk yarısı 4-2.yılın ikinci yarısı 6-3.yılın ikinci yarısı olarak adlandırılıyor bildiğim kadarı ile. O dönemlerde almadığın için o dersi şimdi alman gerekiyor yada mezun olmadan vermen gerekiyor diye biliyorum. AOF konusunda daha bilgili birisi yardım edecektir.
Evet, öyleymiş. Çok teşekkürler, hepsini seçtim vereceğiz artık :)

Tamamdır, çok teşekkür ederim ilginiz için sağ olun :) @KaptanYargıç @Büyüyen @Vinsinity

Evet, öyleymiş. Çok teşekkürler, hepsini seçtim vereceğiz artık :)
Hocam konuyla alakasız olacak ama cevaplandırabilirseniz sorularımı çok sevinirim.
1-) Açıktan lisenin sınavları sizce nasıl? günde 1-2 saatlik çalışmayla sınavları geçebilirmiyim?

2-) Açıktan lisede kredi sistemi tam olarak nasıl işliyor? Sınavlarda aldığımız puan yüksekse aldığımız kredide aynı orantıda artıyormu? yoksa sadece sınavı geçen bir not almam yeterlimi?

Hocam konuyla alakasız olacak ama cevaplandırabilirseniz sorularımı çok sevinirim.
1-) Açıktan lisenin sınavları sizce nasıl? günde 1-2 saatlik çalışmayla sınavları geçebilirmiyim?

2-) Açıktan lisede kredi sistemi tam olarak nasıl işliyor? Sınavlarda aldığımız puan yüksekse aldığımız kredide aynı orantıda artıyormu? yoksa sadece sınavı geçen bir not almam yeterlimi?
Ben de ilk kayıtımı yaptırdım ama bildiğim kadarıyla cevaplayayım. Sınavlar ve soruları nasıl bilmiyorum ama örgün öğretim sınavları gibi olacağını sanmıyorum. Kredi sistemi ise dediğiniz gibi her dersin bir kredisi var ve bildiğim kadarıyla geçer not alınca o krediyi alıyoruz. Toplam 170 kredi lazım zaten oralarını biliyorsunuzdur muhtemelen.

Geri
Yukarı