Açık lise ders seçiminde 2 tane matematik görünüyor

Daha fazla  
10. sınıftayım. Bugün açığa geçtim. Az önce ders seçimi yaptım. Ders seçimi ekranında 2 tane matematik (matematik 3 ve matematik 4) görünüyor. Geçen dönem matematikten zayıfım vardı. O yüzden mi 2 tane matematik dersi görünüyor? Ben 2 tane mi matematik sınavına gireceğim?

Ayrıca ders adı bölümünde felsefe dersi "felsefe 2" diye görünüyor ama felsefeden zayıfım falan yoktu. Bunun nedeni nedir?

O dönem derslerinin isimleri. Sadece kendi döneminizin dersini almanız yeterlidir.

Son düzenleme:
Konular değişiyor zorluğa göre mat 1, 2, 3, 4, 5, 6 diye gidiyor, vermek zorunda değilsin hiçbirini 2 kere kalınca muaf oluyorsun. Sadece Türk dil ve edebiyatı dersini vermek zorundasın 170 kredi ile mezun olabilmek için.

O dönem derslerini isimleri. Sadece kendi döneminizin dersini almanız yeterlidir.
peki bir sorum daha var, fizik kimya ve biyolojiyi kesin seçmek zorunda mıyım?

peki bir sorum daha var, fizik kimya ve biyolojiyi kesin seçmek zorunda mıyım?
Konular değişiyor zorluğa göre mat 1, 2, 3, 4, 5, 6 diye gidiyor, vermek zorunda değilsin hiçbirini 2 kere kalınca muaf oluyorsun. Sadece Türk dil ve edebiyatı dersini vermek zorundasın 170 kredi ile mezun olabilmek için.
bu hatayı alıyorum
Ekran görüntüsü 2023-04-03 171405.png

Dönem dersiyse almak zorundasınız diye biliyorum.

Kendi döneminizin dersini almanız gerekiyor.
hocam son bir sorum olacak, derslerin karşısında yazan oturum (1,2,3) ne anlama geliyor? tüm oturumların sınavları aynı gün mü?

O dönem derslerinin isimleri. Sadece kendi döneminizin dersini almanız yeterlidir.
matematik 3 "ortak" sekmesinde göründüğü için almak zorundayım sanırım.

hocam son bir sorum olacak, derslerin karşısında yazan oturum (1,2,3) ne anlama geliyor? tüm oturumların sınavları aynı gün mü?

matematik 3 "ortak" sekmesinde göründüğü için almak zorundayım sanırım.
Birinci oturum cumartesi günü ilk gireceğin sınav, İkinci oturum öğleden sonra, üçüncü oturum ise pazar günü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı