Açık Lise Dersleri

Hocam aklımda son bir sorum kaldı cevaplarsan çok sevinirim. Musay Yayınlarını önerirmisiniz acaba bir kullanıcı bana başka forumda Musay yayınlarının son 5 yıl kitabını al dedi fakat Açık lisede yeni olduğum için hiç bilgim yok yada İlayda yayınları hangisini önerirsiniz acaba. Şimdiden Allah Razı olsun.
Dostum hocam dediğin kişi bizim yaşımızda oda açığa geçicek :D bilgin olsun istedim baya geçmiş günler ama genede

Hocam aklımda son bir sorum kaldı cevaplarsan çok sevinirim. Musay Yayınlarını önerirmisiniz acaba bir kullanıcı bana başka forumda Musay yayınlarının son 5 yıl kitabını al dedi fakat Açık lisede yeni olduğum için hiç bilgim yok yada İlayda yayınları hangisini önerirsiniz acaba. Şimdiden Allah Razı olsun.
Görmemişim kusura bakma :D Ben de daha yeni geçeceğim bir şey bilmiyorum yani iyi kötü bir şey diyemeyeceğim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı