Açık lise kayıtları sürekli açık mı?

clejXXX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar annem zorla git 1 ay alışırsın alışamazsan seni açık öğretime yazdırırız dedi. Tamam gittim ama açık öğretim kayıtlarının süresinin geçtiği şimdi aklıma geliyor, kayıt yaptırabilir miyim? Okul müdürümüz bu sene yaramazlık yapanı sıkıntı çıkaranı veya gitmek isteyeni açık öğretime yollarız, bu sene kayıtlar her zaman açıktır demişti. Var mıdır bilgisi olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar annem zorla git 1 ay alışırsın alışamazsan seni açık öğretime yazdırırız dedi. Tamam gittim ama açık öğretim kayıtlarının süresinin geçtiği şimdi aklıma geliyor, kayıt yaptırabilir miyim? Okul müdürümüz bu sene yaramazlık yapanı sıkıntı çıkaranı veya gitmek isteyeni açık öğretime yollarız, bu sene kayıtlar her zaman açıktır demişti. Var mıdır bilgisi olan?
Açık öğretimin kendi sitesinde 30 ekime kadar uzatıldı yazıyor teogtan normal liseye geçemeyenler için öyle yapılmış 9 gün var ve ben hala açığa geçsemmi diye düşünüyorum okulda dersleri zor dinliyorum herkez diyor evde çalışamazsın çalışmazsın falan

Açık öğretimin kendi sitesinde 30 ekime kadar uzatıldı yazıyor teogtan normal liseye geçemeyenler için öyle yapılmış 9 gün var ve ben hala açığa geçsemmi diye düşünüyorum okulda dersleri zor dinliyorum herkez diyor evde çalışamazsın çalışmazsın falan
Ben de düşünüyorum dostum ya. Ortam çok kötü ayrıca okumaya kalksam da kalırım, motive olamıyorum hayvanat bahçesi gibi bir sınıf. Eski sınıfım daha iyiydi bir de şube değişikliği yaşadım iyice hevesim gitti.

Kayıtlar 19 eylülden bir süre önce bitmişti. Ancak öğrencilerin problemleri olabilir diye 12 ekime kadar uzatıldı. 12 Ekimden 6,7 gün sonra tekrar 30 ekime kadar uzatıldı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı