Açık lise kredi sistemi nasıl işliyor?

haa anladım ben onu kalan dönem gibi algıladım sağ ol
O zaman şimdi mesela matematik 12 kredi veriyor ben 55 alıp geçersem 12 kredinin hepsi benim mi oluyor ayrıca 40 alıp kalırsam da 12 krediden hiç mi alamıyorum ?

Hocam yukarıda arkadaş yanlış bilgi veriyor yazmışsınız ? acınası derecede komik. arkadaş 12. sınıf ve kredisi 170 olduğu zaman direk olarak geçer.

Hocam yukarıda arkadaş yanlış bilgi veriyor yazmışsınız ? acınası derecede komik. arkadaş 12. sınıf ve kredisi 170 olduğu zaman direk olarak geçer.
benim kredim 170 değil yalnız 134 toplam kredim var ve dersleren gelen 64 var yani 134+64=198 siz sanırım benim kredimin direkt normali 198 sandığınız için öyle dediniz
Ayrıca son sorumu yanıtlayabilirseniz memnun olur çözüm raporu veririm

Hocam 2 sene geçmiş ama sorayım dedim. 200 e yakın kredim var ve okumam gereken 2 dönem daha var. Bu fazla kredi bir işe yaramıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…