Çözüldü Açık lise nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Değil. Devlet sınavını yapıyor, okula gitmiyorsun. Kendin çalışarak giriyorsun. Sınavları da oldukça basit oluyor.

Onun dışında mesleki açık öğretim ve çıraklık okullarında haftada belirli gün okula gidiliyor. Kısacası uzaktan eğitim gibi değil.
Değil. Devlet sınavını yapıyor, okula gitmiyorsun. Kendin çalışarak giriyorsun. Sınavları da oldukça basit oluyor.

Onun dışında mesleki açık öğretim ve çıraklık okullarında haftada belirli gün okula gidiliyor. Kısacası uzaktan eğitim gibi değil.

Çözüm
Dönemlik sınavları olan, kolay sorular sorulan, millet lise diploması alabilsin diye yapılmış bir lise. Dersler yok. Genelde 12.sınıfta sınava hazırlık okulda zaman kaybetmemek için öğrencilerin tercih ettiği lise çeşidi. 9, 10,11. sınıf ortalamam 78'di açık lisede derslerden 90 civarında not alıp ortalamamı 83'e çıkarmıştı.

Onun dışında mesleki açık öğretim ve çıraklık okullarında haftada belirli gün okula gidiliyor. Kısacası uzaktan eğitim gibi

Kanka, sen bayağı bilgilisin de 9. sınıfı ve diğer bütün seneleri açığa geçmek istiyorum. Olur mu? Babamın mesleğini yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı