Açık lise sınavları nasıl?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Bilmiyorum zor mu değil mi? Okulda mesela çalışımca iyi kötü bir şeyler yapabiliyorum. Açık lise sınavlarında hangi müfredatlar çıkıyor? Hangi konular çıkıyor. Bir türlü bulamıyorum. Açık lisede kalırım diye çok korkuyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum zor mu değil mi? Okulda mesela çalışımca iyi kötü bir şeyler yapabiliyorum. Açık lise sınavlarında hangi müfredatlar çıkıyor? Hangi konular çıkıyor. Bir türlü bulamıyorum. Açık lisede kalırım diye çok korkuyorum da.

Açık lise mezunuyum genelde sorular biraz daha kolay oluyor ancak yine de bir şeyler bilmek gerekir müfredat ise normal lise müfredatıyla aynı.

Açık liseye geçiş kaldırılmadı mı?
Hocam ben birşey biliyorum ki soruyorum. Herkese kaldırmadılar. Şartları var. Soruma cevap verecekseniz yazarsanız çok sevinirim. Önemli ve aciliyeti olan bir soru da.

Açık lise mezunuyum genelde sorular biraz daha kolay oluyor ancak yine de bir şeyler bilmek gerekir müfredat ise normal lise müfredatıyla aynı.
Yani mesela 11’im. Şimdi geçsem 2. Dönem Trigonemetri, Fonksiyonlar Parabol falan mı göreceğim ?

Açık liseye nasıl geçiş yaptınız? Anlatabilir misin?

Geri
Yukarı