Açık lisede dönemler nasıl işliyor?

Mec10

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 12. sınıf EA öğrencisiyim ve dünden itibaren açık liseye geçtim ama merak ettiğim bazı şeyler var. Açık lisede EA say gibi alanlar yok mu veya sınava girerken yeniden kayıt yaptırmak mi gerekiyor? Dönemler ne kadar sürüyor? Yani 1 sınav 1 dönem mi bunları bilmiyorum. Bilen arkadaşlar varsa bu konularda beni aydınlatırsa çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Açık lisede EA Sayısal gibi alanlar olmuyor. Her açık lise öğrencisinin almak zorunda olduğu ortak dersleri alırsın ve bir sınav zamanı da bir dönem etmektedir. Her yeni sınav dönemi de yeniden kayıt yaptırman gerekir. AÖL MEB'in sayfasını takip et o yüzden. Kayıt tarihlerini kaçırma. Bir sınava girince de bir dönem bitti gözüyle bakabilirsin.

Merhaba,
Açık lisede EA sayısal gibi alanlar olmuyor. Her açık lise öğrencisinin almak zorunda olduğu ortak dersleri alırsın ve bir sınav zamanı da bir dönem etmektedir. Her yeni sınav dönemi de yeniden kayıt yaptırman gerekir. AÖL MEB'in sayfasını takip et o yüzden. Kayıt tarihlerini kaçırma. Bir sınava girince de bir dönem bitti gözüyle bakabilirsin.

Çok teşekkür ederim hocam yeni geçtiğimiz için biraz endişeliydim ama biraz araştırdım ve herhalde aralık ayındaki sınava girip mezun olabiliyorum.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam yeniden selam açık lisede alan yok demiştiniz ve bugün aklıma bir şey geldi alan olmadığı için say EA sözel alanlarının üçünde de puanım hesaplanıyor ve ben istediğim alandan tercih yapabiliyor muyum umarım anlatabilmişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı