Çözüldü Açık lisede sorumluluk sınavları nasıl verilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furiim

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 9. sınıfta uzaktan eğitim vardı ve ben hiçbir derse girmedim ve bütün derslerden sorumlu oldum. 10. sınıfa gitmedim ve şu an açık liseye yazılmak istiyorum. Ben bu dersleri nasıl vereceğim bilgisi olan var mı?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Son düzenleme:
Çözüm
Ders olarak alıyorsun. Örneğin, Matematikten sorumlusun diyelim. Açık lisede de 9. sınıf 1 ve 2. döneme tekabül etmekte. Matematik 1 ve 2 olarak dersini seçiyorsun. Ders olarak karşına çıkıyor. Açık liseye geçtiğinde de toplam kaç tane zorunlu dersinin olduğu gözükecektir.
Ders olarak alıyorsun. Örneğin, Matematikten sorumlusun diyelim. Açık lisede de 9. sınıf 1 ve 2. döneme tekabül etmekte. Matematik 1 ve 2 olarak dersini seçiyorsun. Ders olarak karşına çıkıyor. Açık liseye geçtiğinde de toplam kaç tane zorunlu dersinin olduğu gözükecektir.

Çözüm
tamamdır knk teşekkür ederim

Geri
Yukarı