Açık liseden örgün eğitime geçiş

west00nn

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ben açık lise öğrencisiyim ve geçen sene 9. sınıftayken 2. dönem açık öğretime geçtim ve 2. dönem sadece 1. sınavlara girdim 76 krediye sahibim. Ama orada genel kısmında 2023/2 yazıyor yani 2023'ün 2. dönemi mi ben şu anda örgün eğitime dönsem kaçıncı sınıf olarak başlarım acaba?

Öncelikle merhaba ben açık lise öğrencisiyim ve geçen sene 9. sınıftayken 2. dönem açık öğretime geçtim ve 2. dönem sadece 1. sınavlara girdim 76 krediye sahibim. Ama orada genel kısmında 2023/2 yazıyor yani 2023'ün 2. dönemi mi ben şu anda örgün eğitime dönsem kaçıncı sınıf olarak başlarım acaba?
9 olarak.

Ben de kendim için bugün gittim adamlar direkt yok almıyoruz dedi bende 9.sinif ilk dönem bitmeden açığa geçtim.

Açık lisede sınıfta kalma geçme yok diyorlar. 170 kredi istiyor 2023/2 için yani 2023'ün 2. dönemini tamamlamam için sanırım şu an benim 76 kredim var.

Kredin yüksek aslında açıktan devam etmen çok daha iyi olacaktır.

Çok hakim değilim fakat pandemi döneminde açıktan liseyi 2 senede bitirmiştim vermen gereken dersleri verip kredin tamamlanınca diploman veriliyor

Geri
Yukarı