Açık liseye geçince kaçıncı sınıftan başlanır?

mamielchaavo

Yoctopat
Daha fazla  
Acık lıseye gecersem kacıncı sınıftan baslarım? Herkes acık lıse okumak cok zor, kolay degıl, bıtıremıyorlar dıyor. Normalde okulda derslerım de ıyıydı, kafam da calısır ama salak gıbı meslekı egıtıme gectım ve örgune dönemıyorum. Ustelık mukemmelıyetcı bir ınsanım. Sanayı ortamını degıl, ınsanlarını sevmıyorum. Dukkanda kımseyı görmedıklerınden mı böyle bılmıyorum ama alayı kafayı sıyırmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Öncelikle şunları bilmem lazım ki kaçıncı sınıfta açık liseye geçmiştiniz? Ek olarak sanayide herkes ağır şartlar altında çalıştığı için çoğu kafayı sıyırmış oluyor, zamanında sanayide çalıştığımdan dolayı biliyorum.

Acık lıseye gecersem kacıncı sınıftan baslarım? Herkes acık lıse okumak cok zor, kolay degıl, bıtıremıyorlar dıyor. Normalde okulda derslerım de ıyıydı, kafam da calısır ama salak gıbı meslekı egıtıme gectım ve örgune dönemıyorum. Ustelık mukemmelıyetcı bir ınsanım. Sanayı ortamını degıl, ınsanlarını sevmıyorum. Dukkanda kımseyı görmedıklerınden mı böyle bılmıyorum ama alayı kafayı sıyırmış.
hocam bende sanayide calisiyorum ama parcaci oldugu icin bize iyi davraniyor olabilirler fikrim yok.Ama cidden guzel adamlarda var sanayide ciraklarina onem veren vb.Acik lise olayina gelirsek benim teyzem 40 yasinda acik liseye basladi ve bitirdi simdi kadin universite icin calisiyor kisaca calisirsan yaparsın diye düşünüyorum

Geri
Yukarı