Çözüldü Açık liseye nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
  • İlindeki en yakın halk eğitim merkezinden kayıt yaptırabilirsin. Açık liseye geçmeden önce okulundan tasdikname alsan iyi olur.
  • Geçebilirsin, açık liseye geçişlerde devamsızlık engel değildir.
  • En yakın kayıt tarihini bilemiyorum fakat ikinci dönem başlamadan başlayacaktır. Açık lise yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemleri başladığında açık liseye geçiş yapabilirsiniz.
  • İlindeki en yakın halk eğitim merkezinden kayıt yaptırabilirsin. Açık liseye geçmeden önce okulundan tasdikname alsan iyi olur.
  • En yakın kayıt tarihini bilemiyorum fakat ikinci dönem başlamadan başlayacaktır. Açık lise yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemleri başladığında açık liseye geçiş yapabilirsiniz.

Çözüm

Geçen bir haber gördüm açık liseye geçmek zorlaşacak öğretmenler karar verecek diye bu şu an etki eder mi eder ise eğer devamsızlığı 30 geçmesi bir sebep olabilir mi ve tasdikname almazsak çok büyük bir sorun olur mu? Okula gitmem şartmı yoksa okulla hiç uğraşmayıp direk halk eğitime gitsem hallolur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı