Açık liseye nasıl geçilir?

Baytar555

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben bu sene 11. sınıfa geçtim ve açık liseye geçmek istiyordum. Fakat yeni kurallar yüzünden bu olanaksız görünüyor. Açık liseye geçmemin okuldan atılmak haricinde hiçbir yolu yok mu?

Merhaba ben bu sene 11. sınıfa geçtim ve açık liseye geçmek istiyordum. Fakat yeni kurallar yüzünden bu olanaksız görünüyor. Açık liseye geçmemin okuldan atılmak haricinde hiçbir yolu yok mu?
Ne yazık ki yok gibi duruyor ben açığa geçmiştim son sene en büyük hatam oldu zaten önermem dışardan göründüğü gibi masum değil açık.

Kurunun yanında yaşta yandı maalesef. Sistemi kötüye kullananlar yüzünden açığa geçmek bir hayli zorlaştı.

Ne yazık ki yok gibi duruyor ben açığa geçmiştim son sene en büyük hatam oldu zaten önermem dışarıdan göründüğü gibi masum değil açık.

Kendi disiplinini ve düzenini sağlarsan günümüz Türkiye eğitim sisteminden daha iyi.

Kurunun yanında yaşta yandı maalesef. Sistemi kötüye kullananlar yüzünden açığa geçmek bir hayli zorlaştı.

Katılıyorum üniversite kazanmak için son sene açığa geçenler için kötü oldu.

Geri
Yukarı