Açık Liseye Nasıl Geçilir?

Darsiere

Hectopat
Daha fazla  
Yüksek ihtimalle bu sene sınıfta kalacağım, bu sene kalırsam seneyede kalmayı düşünüyorum. Sanırım ondan sonra açık liseye geçebiliyoruz?

Açık liseye nasıl kayıt olunuyor, şartları nedir? Dersler Online mi pek bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ihtimalle bu sene sınıfta kalacağım, bu sene kalırsam seneyede kalmayı düşünüyorum. Sanırım ondan sonra açık liseye geçebiliyoruz?

Açık liseye nasıl kayıt olunuyor, şartları nedir? Dersler Online mi pek bilgim yok.

1 kere kalman yeterli en yakın halk eğitim merkezinden geçiş yaparsın oraya gidip.

Bu sene sınıfta kalıyorsanız geçebiliyorsunuz diye biliyorum hocam. Kayıt işi de en yakın halk eğitim merkezinden yapılıyor. 1 adet biyometrik fotoğraf ve tc kimlik fotokopisi ile kayıt ediyorlar seni. Kayıt ücreti benim zamanımda almamışlardı o konuda bilgim yok. Son olarak da dersler online değil, Açık lise yönetiminin ilçenizde size seçtiği okula gidip sınav oluyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı