Açık Öğretim Fakültesi iyi mi?

@Bruz, AÖF'ün avantajlarını pek bilemiyorum ancak dost acı söyler. Normal üniversite mezunları bile iş bulurken, zorlanıyorken AÖF mezunları için pek ümit verici konuşmak zor olur. Tek avantajı askerliği biraz daha ertelemek olur.

@Bruz, AÖF'ün avantajlarını pek bilemiyorum ancak dost acı söyler. Normal üniversite mezunları bile iş bulurken, zorlanıyorken AÖF mezunları için pek ümit verici konuşmak zor olur. Tek avantajı askerliği biraz daha ertelemek olur.

Yok hocam ben normalde dijital ressamım, amacım ise ABD menşeili oyun firmasında konsept artist olarak çalışmak. Üniversite okuma amacım ise elimde bir diploma olup üniversite mezunu olmak. Normalde maalesef ki her dal için iş bulmak gerçekten çok zor.

Selamlar hocam. Tercih sonuçlarına baktığımda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü kazanmışım 4 yıllık Açık öğretim olarak.. Mezun olduğumda katkısı olabilir mi?
Kardeşim ben de ikinci üni olarak okuyorum sınıf arkadaşıyız.. Bu arada hiç bir avantajı olacağını sanmıyorum sadece okurken kendini bu alanda ciddi anlamda geliştirirsen özellikle reklamcılık sektöründe iş bulabilirsin ama okulla olacak iş değil.

Üniversiteli işsizler ordusuna hoş geldiniz.

Memlekette Afgan, Suriyeli vs. yarı ücrete çalışan sigortasız işçiler dururken ülkemin üniversite bitirmiş gençlerine hangi patron iş verir?

Yeni konular

Geri
Yukarı